ارتش آمریکا و آزمایش روی پهبادی به اندازه‌ی کف دست
اخیرا گزارش‌هایی منتشر شده است که خبر از آزمون‌های ارتش آمریکا روی یک پهباد رزمی بسیار کوچک، به اندازه‌ی کف دست می‌دهند.
شناسایی بمب‌ها با استفاده از نانولوله‌های کربنی
در کنار کاربردهای متنوعی همچون لباس‌های ضدآتش، ابرخازن‌های منعطف و جایگزینی محکم‌تر برای الیاف کربن نانولوله‌های کربنی به زودی خواهند توانست در کاربردهای زیاد دیگری نیز خودنمایی کنند.
تست پهبادهای آزمایشی آمریکا
FFAسازمان کنترل کیفی هوانورد های آمریکا و 6 تیم را برای بررسی پهباد گماشت و مجوز تست آن را صادر کرد تا از امنیت ، به صرفه بودن از نظر کاربرد و راحتی این هوانورد های بدون سرنشین اطمینان حاصل کنند.
اسلحه ای بدون خطر ولی کارآمد برای پلیس
یکی از راه های پلیس برای مقابله با مجرم و یا دستگیری مجرم , استفاده از سلاح بوده‌ و هست. اما مدتی است که محققان در فکر استفاده از سلاح هایی هستند که از گلوله های جنگی استفاده نمی کنند . یک نمونه از آن استفاده از شوکر ها می باشد. اما در ادامه سلاح جدیدی را به شما معرفی می کنیم که نوع کارکرد آن فوق العاده جذاب تر و بی خطر تر است که SelectaDNA نام دارد ....
ارتباط بی سیم 100 گیگابایتی تا شعاع 200 کیلومتری!!
DARPA (آژانس تحقیقات پیشرفته دفاعی) مشغول به انجام پروژه ای است که بتواند ارتباط پر سرعت بی سیم با فاصله های زیاد در حد 200 کیلومتر ایجاد کند و سرعت مد نظر آنها در این پروژه 100 گیگابایت در ثانیه می باشد تا به نیروهای نظامی امکان ارتباط سریع و پرسرعت را بدهند. . .
پشه جاسوس

پشه جاسوس

پشه مصنوعی جاسوسی ارتش آمریکا که به تازگی لو رفته، نسبت به جسه کوچک خود قابلیت های تعجب برانگیزی دارد که به آن اشاره می کنیم . . .