شبکه Blizzard هم مورد حمله هکر ها قرار گرفت

شرکت سازنده بازی معروف Diablo اعلام کرد که هکر ها توانسته اند به سرور های این شرکت نفوذ کنند. هکر ها توانسته اند با ایجاد دسترسی به سرور های این شرکت به اطلاعات کاربران این شبکه دسترسی پیدا کنند. Blizzard اعلام کرده که هکر ها به اطلاعات حساب های بانکی کاربران این شبکه نتوانسته اند دسترسی پیدا کنند. به گفته این شرکت هکر ها فقط توانستته اند اطلاعاتی از جمله رمز عبور به صورت کد شده , شماره موبایل , اطلاعات جهت بازگرداندن رمز عبور و ایمیل کاربران را به سرقت ببرند. همین طور هیچ نشانه ای از دسترسی هکر ها به شماره حساب های بانکی کاربران وجود ندارد.

 

 

 

این دزدی بر روی سرور های آمریکای شماللی این شبکه بوده . Blizzard اعلام کرده است که رمز عبور های به سرقت رفته کاملا کد شده هستند و بازگردانی آن ها جهت استفاده کار فوق العاده دشواریست و همین طور پسورد ها هر کدام باید به صورت جداگانه از حالت کد خارج شوند ولی در عین حال این شرکت به تمامی افرادی که در این سرور حساب کاربری داشته اند پیغامی جهت تغییر رمز عبور و اطلاعات دیگری که به سرقت رفته اند خواهد فرساتد.

 

هک شدن سرور این سایت ابتدا در August 4 کشف شد و این شرکت شروع به امن کردن و پوشش مشکلات امنیتی شبکه را شروع کرد و در حال حاضر در حال ردگیری و کشف هکر برای دستگیری وی می باشد.

نویسنده :

هدف من از طراحی سایت آرانیان , بالا بردن سطح علمی مردم در مورد اتفاقات روزانه دنیای تکنولوژی‌ست... طراحی سایت و توسعه سیستم دیتالایف از جمله حرفه های من است . در حال کار بر روی اندروید و همین طور زبان برنامه نویسی های دیگر هستم

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود