حفره امنیتی در iOS 7.0.2

در نسخه قبلی شما به راحتی می توانستید بدون داشتن رمز عبور دستگاه ، با هر تلفنی که می خواستید تماس برقرار کنید . در نسخه iOS 7.0.2 این حفره امنیتی و چندین نقص دیگر برطرف شده است اما Dany Lisiansky شخصی است که که یک حفره امنیتی دیگر در آخرین نسخه سیستم عامل اپل کشف کرده است که با استفاده از این حفره امنیتی می توانید به لیست تماس های تلفن همراه و همین طور امکانات دیگر آن دسترسی پیدا کنید. برای استفاده از این حفره امنیتی شما باید نسبت به دارنده تلفن همراه آشنایی داشته باشید به این صورت که باید در دفترچه تلفن وی ثبت شده باشید که بتوانید با استفاده از Siri با خود تماس بگیرید . زیرا این کار مرحله اصلی در استفاده از حفره امنیتی است. شما باید از طریق Face Time با خود تماس بگیرید.


 

 

مراحل استفاده از این حفره امنیتی بدین شرح است :

 

1- با استفاده از Siri یک تماس تلفنی برقرار کنید

 

2- بر روی دکمه Face Time کلیک کنید

 

3- زمانی که برنامه Face Time نمایش داده می شود دکمه Sleep را فشار دهید

 

4- تلفن را روشن کنید

 

5- تلفن را از سمت دیگر جواب دهید و سپس آن را قطع کنید

 

6- چند ثانیه صبر کنید

 

7- هم اکنون شما در برنامه برقرار تماس iPhone قرار دارید.

 

در این حالت شما می توانید اطلاعات مربوط به تماس های تلفنی دستگاه را مشاهده کنید یا از دیگر گزینه های برنامه تماس های iPhone ، به بخش هایی همچون ارسال پیامک و یا ارسال ایمیل دسترسی پیدا کنید. همین طور در این بخش ها شما م یتوانید از بخش Attachment که برای ارسال عکس همراه با ایمیل استفاده می شود ، عکس های فرد مورد نظر را نیز مشاهده کنید.

برای بستن این حفره امنیتی تنها کافیست که تا استفاده از Siri در صفحه قفل دستگاه خود را غیر فعال کنید . این کار را می توانید با رفتن به قسمت "Settings –> General –> Passcode” و غیر فعال کردن Siri انجام دهید. برای دیدن نحوه انجام این کار نیز ویدئو زیر را مشاهده کنید :

 

 


مشاهده در آپارات


نویسنده :

هدف من از طراحی سایت آرانیان , بالا بردن سطح علمی مردم در مورد اتفاقات روزانه دنیای تکنولوژی‌ست... طراحی سایت و توسعه سیستم دیتالایف از جمله حرفه های من است . در حال کار بر روی اندروید و همین طور زبان برنامه نویسی های دیگر هستم

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود