ثبت روش DDoS به عنوان یک تظاهرات اینترنتی
تقاضا نامه این گروه مبنی بر ثبت روش DDos به عنوان یک نوع تظاهرات مجازی در صفحه مردمی سایت کاخ سفید ثبت شده است و مردم می توانند با امضای دیجیتالی از آن حمایت کنند. این گروه معتقد است که در این روش می توان اعتراض خود را نسبت به هر موضوعی بیان کرد و نمی توان DDoS را یک نوع هک قلمداد کرد. DDoS مخفف کلمه ( Distributed denial-of-service ) می باشد که در این روش با اختصاص پهنای باند خروجی و ورودی قربانی از دسترسی افراد دیگر به آن سایت جلوگیری می شود. این کار دقیقا مانند این است که عده زیادی صفحه سایت را Refresh کنند و این باعث سنگین شدن ترافیک سایت و از دسترس خارج شدن آن می شود. چون در این روش از مردم و افراد زیاد به صورت آگاهانه و گاه به صورت مخفیانه استفاده می‌شود, این روش را شبیه به یک نوع تظاهرات جلوه می‌دهد. دقیقا مانند زمانی که یک گروه در جلوی درب ورودی یک ساختمان تجمع کنند و از سرعت کار آن سازمان بکاهند.

 


 

تقاضا نام ها در سایت کاخ سفید باید بیش از 25000 امضا در مدت 30 روز کسب کنند تا مورد بررسی افراد دولت آمریکا قرار گیرند. فرصت یک ماه این درخواست نیز در 6 فوریه به پایان می رسد. جالب است بدانید که اکثر حملات این گروه به سایت های دولتی و سایت های امنیتی با همین روش صورت گرفته و بیشتر آن ها نیز موفقیت آمیز بوده. این روش یکی از ساده ترین اما در عین حال پیچیده ترین روش های هک برای جلوگیری محصوب می‌شود.

نویسنده :

هدف من از طراحی سایت آرانیان , بالا بردن سطح علمی مردم در مورد اتفاقات روزانه دنیای تکنولوژی‌ست... طراحی سایت و توسعه سیستم دیتالایف از جمله حرفه های من است . در حال کار بر روی اندروید و همین طور زبان برنامه نویسی های دیگر هستم

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود