IFTTT، دستورالعملی برای استفاده‌ی ساده‌‌تر از سرویس‌ها

سرویس IFTTT که خلاصه شده‌ی عبارت IF THIS THEN THAT است با پشتیبانی از انواع سرویس‌ها و پلتفرم‌ها امکانات بسیار جالب توجهی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. توسعه‌دهندگان این اپلیکیشن با انتشار اپلکیشین این سرویس به‌ترتیب برای iOS و اندروید قابلیت استفاده از اعلانیه‌های این سیستم‌عامل‌ها را نیز به ویژگی‌های IFTTT افروده‌اند. برای مثال می‌توان دستورالعملی را برای حساب‌کاربری فیس‌بوک و دراپ‌باکس تنظیم کرد تا در صورت انتشار تصویری که کاربر در آن تگ شده، این تصویر بصورت خودکار به فولدری مخصوص در دراپ‌باکس منتقل شود. سرویس‌های پشتیبانی شده توسط این اپلیکیشن شامل موارد متعدد است که تمامی نیازهای یک کاربر اینترنت را پوشش می‌دهد.

اپلیکیشن مخصوص iOS و اندروید علاوه بر آنچه که در سرویس اینترنتی می‌توان به‌کار برد، امکاناتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد که از جمله‌ی آن می‌توان به تنظیم دستورالعمل مبتنی بر موقعیت مکانی، تماس‌های دریافتی، رویداد‌های تقویم، پیام‌های دریافتی و اخیرا موراد مربوط به Android Wear اشاره کرد.  با یک جستجوی ساده در گوگل می‌توان لیست بلندبالایی از دستورالعمل‌هایی یافت که در صورت استفاده از آن‌ها، روند استفاده از سرویس‌های مختلف ساده، منظم و کاربردی‌تر خواهد شد.

این اپلیکیشن بصورت رایگان برای اندروید و iOS عرضه شده است.

منبع خبر : زومیت

نویسنده :

هدف من از طراحی سایت آرانیان , بالا بردن سطح علمی مردم در مورد اتفاقات روزانه دنیای تکنولوژی‌ست... طراحی سایت و توسعه سیستم دیتالایف از جمله حرفه های من است . در حال کار بر روی اندروید و همین طور زبان برنامه نویسی های دیگر هستم

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود