مترجم اسکایپ برای کاربران ویندوز 8.1
مایکروسافت وعده‌ی عرضه‌ی سیستم مترجم آنی اسکایپ را تا پایان سال جاری میلادی داده بود. حال ردموندی‌ها نسخه‌ی پیش‌نمایش سیستم ترجمه‌ی آنی در مکالمه‌ی ویدئویی را برای ویندوز ۸.۱ رونمایی کرده‌اند.
ناگفته های شما به زودی برملا می‌شود !
محققین دانشگاه برکلی کالیفرنیا موفق به ساخت دستگاهی رمزگشا شده اند که می‌تواند افکار شما را از طریق فعالیت های عصبی مغز روی کاغذ بیاورد. این اختراع بدین معنی خواهد بود که افکارتان دیگر تنها متعلق به شما نخواهد بود!
IFTTT، دستورالعملی برای استفاده‌ی ساده‌‌تر از سرویس‌ها
کنترل اطلاعات و داده‌های موجود در سرویس‌های مختلفی که کاربران روزانه مورد استفاده قرار می‌دهند، امری وقت‌گیر و مشکل است. IFTTT سرویسی است که امکان اتصال حساب‌های کاربری مختلف به یکدیگر و رد و بدل شدن اطلاعات را بصورت خودکار در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
Siri و iWatch

Siri و iWatch

گزارش شده که Siri محصول اپل با قدرت بالا تر آماده ارائه سرویس دهی به برنامه های ثانویه که روی آیفون و آیپد توسعه میابند و احتمالا دستبندهای سلامتی به ویژه iWatch ، است .
سرقت از دستگاه خودپرداز با درایو USB
اخیرا مجرمین سایبری اروپایی دست به سرقت پول از دستگاه های خود پرداز زده اند. جزئیات این حمله در کنگره بحران محاسباتی در آلمان منتشر شد ، که با هم مروری بر آن خواهیم داشت...
آینده دنیای تکنولوژی از دید مایکروسافت
شرکت مایکروسافت در یک ویدئو به آینده دنیای تکنولوژی پرداخته است و تصویری از ایده های خود برای دنیای کامپیوتر ترسیم کرده است. در این ویدئو امکاناتی را مشاهده می کنید که به گفته این شرکت تا ۱۰ سال دیگر در خانه ها وجود خواهند داشت...
هک کردن خودرو های مدرن
در خودرو های مدرن امروزی تکنولوژی های بسیار زیادی استفاده شده که این تکنولوژی ها با وجود مزایایی که دارند، می توانند باعث بروز مشکلات و نقاط ضعفی هم در این خودرو ها باشند، که هکر ها با استفاده از این نقاط ضعف سیستمی، توانسته اند به کامپیوتر های این ماشین ها نفوذ کنند که برای صاحبان این اتومبیل ها ایجاد نگرانی نموده است . . .
تازه های Visual Studio 2012
هیچ شکی نیست که نسل جدیدی از برنامه ها رسیده است. با دستگاههای همیشه متصل و خدمات مبتنی بر پردازش ابری ، فرصتهای بزرگتری در اختیار برنامه نویسان قرار داده شده است. می توان از هر نقطه دنیا متصل شد، برنامه ای فوق العاده نوشت و آنرا در دسترس میلیونها کاربر قرار داد؛ و بهتر اینکه شرکتهای تجاری میتوانند از یک مزیت بزرگ ، یعنی سرعت، در کار خود استفاده کنند.