ویژگی های فروشگاه مایکروسافت
تاکنون تمامی برنامه هایی که برای ویندوز 8 در نسخه آزمایشی آن عرضه شده اند به صورت مجانی بودند اما بدیهیست که در نسخه کامل دیگر خبری از رایگان بودن برنامه ها مطرح نیست. مایکروسافت در آخرین خبر اعلام کرد که در فروشگاه برنامه های خود برنامه ها از قیمت $1.49 تا $999.99 وجود خواهند داشت. این به این معناست که خبری از برنامه های 0.99$ دیگر نیست . این برنامه ها در تمامی زمینه ها عرضه می شوند یعنی دیگر نیاز نیست برنامه ها را به صورت اصل خریداری کرده و دیسک آن را درون دستگاه بگزاریم بلکه تمام کاری که نیاز است انجام دهیم کلیک بر روی نصب آن در فروشگاه مایکروسافت است.

 

     


 

 

 

 

این شرکت برای حمایت از برنامه نویسان اعلام کرده است که اگر برنامه آنها بیش از $25,000 به فروش برسد از کل فروش آنها 20٪ به مایکروسافت تعلق می گیرد. این در حالیست که تا قبل از اینکه فروش به $25,000 برسد این شرکت 30٪ فروش برنامه را برای خود نگه می دارد که در مقایسه با فروشگاه های دیگر پیشنهاد خوبی به نظر می رسد.

 

 

 

یکی دیگر از قابلیت های فروشگاه مایکروسافت قرار دادن امکان تست برنامه هست. به این صورت که شما می توانید تمام برنامه های پ.لی را به صورت امتحانی دانلود کرده و از آن به مدت 7 روز استفاده کنید و در صورت راضی بودن از برنامه نسخه کامل آن را خریداری کنید. این قابلیت از سوی ارسال کننده برنامه فعال می شود تا شما بتوانید از نسخه امتحانی برنامه استفاده کنید.

 

 

 

منبع :‌ slashgear

 

نویسنده :

هدف من از طراحی سایت آرانیان , بالا بردن سطح علمی مردم در مورد اتفاقات روزانه دنیای تکنولوژی‌ست... طراحی سایت و توسعه سیستم دیتالایف از جمله حرفه های من است . در حال کار بر روی اندروید و همین طور زبان برنامه نویسی های دیگر هستم

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود