امنیتی بالا در عکس های Facebook با McAfee Social Protection

همانطور که برای شما شرح دادیم برقراری امنیت در شبکه های اجتماعی برای جلوگیری در دزدی عکس های شما یکی از مشکلات این شبکه ها بوده است. بزرگترین این شبکه ها یعنی Facebook هم از این مشکل برخوردار است. این بار امنیت کاران شرکت بزرگ McAFee به دنبال این مکشل راه حلی پیدا کرده اند که تا حد زیادی جلوی این مشکل را می گیرد و نام این سیستم McAfee social protection می باشد.. این شرکت برای حل این مشکل قرار است که برای تمامی مرورگر ها یک افزونه ای را عرضه کند که عکس های افراد را که شما به آنها اجازه دیدن آنها را نداده اید به صورت مات درآورد.به این صورت که در صورت فعال بودن این امکان عکس های شما فقط برای افرادی که این افزونه بر روی دستگاهشان نصب می باشد باز شود.

 

 

همین طور در صورت نداشتن اجازه از سوی شما عکس شما برای آنها به صورت مات نمایش داده خواهد شد. همین طور زمانی که کسی بخواهد از دکمه Prt SC یا همان عکس برداری از صفحه مانیتور برای کپی کردن عکس شما استفاده کند , عکس شما به صورت مات در سیستم طرف ذخیره شود.این سرویس قابلیت شناسایی شما در تصاویر آپلود شده شما توسط دیگران را نیز دارد که در صورت پیدا کردن عکس شما در کاربران دیگر به شما اخطاری درمورد این موضوع داده خواهد شد. این سیستم قرار است تا پایان August امسال برای Internet Explorer, Firefox و Chrome عرضه شود.این سرویس بعد از مدت کوتاهی بر روی موبایل ها و سیستم عامل های دیگر نیز عرضه خواهد شد.

 

 

نویسنده :

هدف من از طراحی سایت آرانیان , بالا بردن سطح علمی مردم در مورد اتفاقات روزانه دنیای تکنولوژی‌ست... طراحی سایت و توسعه سیستم دیتالایف از جمله حرفه های من است . در حال کار بر روی اندروید و همین طور زبان برنامه نویسی های دیگر هستم

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود