سرویس e-Mail جدید مایکروسافت
همانطور که می دانید یکی از برنامه های Office همیشه Outlook بوده است . این برنامه که به صورت Offline  کار می کرد وظیفه برقراری ارتباط و ارسال و دریافت ایمیل های کاربران را از تمامی سرویس های میلینگ داشت. مایکروسافت قصد دارد نسخه آنلاین این برنامه را طراحی کند که جای سرویس میلینگ جدیدش را بگیرد . این در حالی است که همراه کردن این نرم افزار با نسخه های آنلاین برنامه های دیگر مجموعه Office از جمله Power Point , Word و ...هدفی برای محبوب سازی این سرویس میل تعیین شده است.

 

 

 

این نوع سرویس دهی قبلا از سوی شرکت Google  در قالب نرم افزار Google Docs در اینترنت قرار گرفته بود اما بدلیل تحریم های علیه ایران , آشنایی زیادی در بین مردم ایران از  این نرم افزار وحود ندارد. این نوع از خدمات دهی به این صورت است که تمامی مطالب نوشته شده شما که از برنامه های مشابه با Power Point  و ابزار های Office مانند استفاده کرده اید در سرور ها ذخیره می شود و بر روی تمامی دستگاه های شما در صورت وصل بودن به اینترنت قابل دسترسی و ویرایش می باشد. حال این خدمات قرار است از سوی شرکت مایکروسافت از طریق سایت Outlook.com عرضه شود .

 

 

 

یکی از علت های انجام این پروژه ار سوی مایکروسافت به گفته خود این شرکت , یکسان سازی محیط ها اعلام شده است. به این صورت که نظر این شرکت بر این بوده است که وجود تفاوت میان ابزار های اینترنتی و نرم افزار های کامپیوتری باعث اذیت شدن کاربران می شود. بنابراین قرار است که شکل این سرویس کاملا شبیه به برنامه Outlook 2013 باشد که در آینده عرضه خواهد شد. همین طور نظرات کاربرانی که برای تست این سرویس انتخاب شده بودند کاملا مقبت اعلام شده است و از شکل این سرویس که شباهتی به قالب Metro در ویندوز ۸ دارد نظر کاربران این سرویس را به خود جلب کرده است و این سرویس را یکی از گام های مهم و خوب مایکروسافت اعلام کرده اند. این نرم افزار قرار است با سرویس های گسترده ای هماهنگ سازی شود و به خوبی با شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار کرده و کار با سرویس های ایمیل را با استفاده از این شبکه ها جذاب تر کند. این سرویس قرار است که با چت صوتی و تصویری نیز همراه شود.

 

نمونه ای از این سرویس چند روزی است که فعال شده است و قابل تست می باشد.

 

نویسنده :

هدف من از طراحی سایت آرانیان , بالا بردن سطح علمی مردم در مورد اتفاقات روزانه دنیای تکنولوژی‌ست... طراحی سایت و توسعه سیستم دیتالایف از جمله حرفه های من است . در حال کار بر روی اندروید و همین طور زبان برنامه نویسی های دیگر هستم

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود