ورود شبکه WiFi به پرواز های هوایی
این هفته شرکت هواپیمابری آمریکا اعلام کرد که قرار است از تکنولوژی WiFi در پرواز های هوایی آمریکا به صورت عمومی استفاده شود. این تکنولوژی مخصوصا در پرواز های طولانی مدت که بین قاره ها انجام می شود , بسیار حائز اهمیت است. به گفته کارمندان این شرکت , هدف اصلی از این کار جلب رضایت بیشتر مسافران و همین طور انتخاب پرواز های آمریکایی بجای کشور های دیگر است. بسته به سرعت و همین طور زمان استفاده از اینترنت در طول پرواز ها قیمت های مختلفی برای آن اخذ خواهد شد. هنوز اطلاعات دقیقی از سرعت اینترنت در هواپیما ها بیان نشده است. اما بازه قیمتی اینترنت از $3.99 تا $14.99 می باشد. این قیمت مربوط به سرعت پایه اینترنت می باشد. برای سرعت بالاتر این بازه قیمتی به صورت $5.99 تا $19.99 می باشد.


با استفاده از این تکنولوژی شما می توانید تمامی دستگاه های خود را که مجهز به سیستم WiFi هستند , به اینترنت متصل کنید. امکان ارتباط دستگاه ها به اینترنت در هواپیما ها توسط ماهواره Panasonic Avionics Corporation’s Ku-band انجام می شود. این ارتباط با تماس های رادیویی معمولی بین هوا و زمین فرق داشته و از کیفیت و امنیت بالاتری برخوردار است. این امکان ابتدا از هواپیما های Airbus 319 و 320 Airbus مجهز شده و در دسترس قرار خواهند گرفت و تا پایان سال به بیش از 300 خط پرواز ارتقا خواهد یافت. هواپیما های Boeing 737, 747, 757, 767, 777 و 787 بعد از مدتی به این تکنولوژی مجهز خواهند شد.

نویسنده :

هدف من از طراحی سایت آرانیان , بالا بردن سطح علمی مردم در مورد اتفاقات روزانه دنیای تکنولوژی‌ست... طراحی سایت و توسعه سیستم دیتالایف از جمله حرفه های من است . در حال کار بر روی اندروید و همین طور زبان برنامه نویسی های دیگر هستم

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود