محصول جدید شرکت فیسبوک : برنامه paper
 تیم فیسبوک اپلیکیشنی به نام Paper را عرضه کردند. این اپلیکیشن به عنوان یک پرتال جایگزین برای فیسبوک بر روی موبایل استفاده میشود. در حال حاضر این برنامه فقط برای iOS عرضه شده و در درجه نخست برای کابران iPhone کاربرد دارد. در حاشیه این خبر انتخاب نام Paper برای این اپلیکیشن جنجال برانگیز شده ، چرا که برنامه دیگری که محصول تیم توسعه پنجاه و سه به همین نام در Apple Store موجود است که برای طراحی و انجام کارهای گرافیکی طراحی شده است. این تیم طی نامه ای به فیسبوک خواستار تغییر نام این برنامه شدند که متن نامه به شرح زیر است :

"ما واقعا متعجب شدیم که فیسبوک برنامه ای به نام Paper را منتشر کرده و در این نامه تقاضا داریم که از استفاده از این نام خودداری کنند."

ما هم اکنون منتظریم تا از بازتاب این نامه از طرف تیم قدرتمند فیسبوک مطلع شویم. در حال حاضر اپلیکیشن Paper فیسبوک در Apple Store با نام "paper-stores from facebook”موجود است .

این برنامه اولین سری از اپلیکیشن هاییست که تیم توسعه فیسبوک برای تصرف دنیای موبایل عرضه کردند ، در حالیکه برنامه اصلی فیسبوک نیز بر روی همه platform ها کماکان قابل استفاده است. به نظر میرسد که این محصول تازه عرضه شده فقط برای کاربران ios طراحی شده اما امید آن هست که این برنامه نیز همانند برنامه قبلی فیسبوک به زودی برای همه سیستم عامل های موبایل مثل اندروید و ویندوز فون و همه سایز های مختلف صفحه نمایش عرضه شود.

برنامه Paper هم اکنون به صورت رایگان در Apple Store موجود است.
دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود