برترین جست و جوی های 2013 شرکت google
گوگل از سال 2001 تا کنون مراسم سالیانه "Zeitgeist” را برگزار میکند که در آن 10 موضوع جست و جوی برتر در شاخه های مختلف را معرفی میکند. قابل توجه است که از آغاز برگزاری این مراسم تا کنون امسال گسترده ترین مراسم بوده است ، به طوری که حتی بیش از 1000 جست و جوی برتر هر کدام به تنهایی رقم بزرگی را نمایش میدهد. در لیست های امسال نلسون ماندلا و iPhone 5s جای داشتند. مروری بر شاخه های مختلف آن خواهیم داشت.

در لیست 10 جستجوی برتر گجت ها iPhone 5s در مقام اول و بعد از آن Galaxy S4 در مقام دوم جای گرفتند. PS4 و Xbox One به ترتیب در مقام سوم و چهارم قرار گرفتند ، به این معنی که کنسول Sony از کنسول شرکت Microsoft پیشی گرفت. این در حالیست که دو محصول اندروید Nexus 5شرکت گوگل و HTC One رتبه 5 و 6 را به خود اختصاص دادند.
در ادامه iPad Air در مقام هفتم جای گرفت که در واقع تنها تبلت موجود در لیست فروش الکترونیکی بوده است. BlackBerry 10 و Galaxy Note 3 به ترتیب هشتم و نهم شدند و در انتها Nokia Lumia 1020 که تنها ویندوز فون یاد شده در لیست است رتبه 10 را به خود اختصاص داد.
در لیست دیگر شمارش معکوسی برای برترین جستجوهای افراد ارائه شد که نلسون ماندلا و پائول واکر در صدر این لیست بودند. جالب است بدانید که مایلی سایرس خواننده هالیوودی در رتبه پنجم این لیست جای گرفت.
در لیست رویداد ها "ماراتن بوستون" و " گردباد هاییان" رتبه های برتر را اشغال کردند.
man of steel , iron man 3 و World War Z بیشترین جستجو را در لیست فیلم ها داشتند در حالیکه در لیست برترین های تلویزیونی این مقام متعلق به Under The Dome, Defiance و Big Brother 15بود.

در لیست برترین ویدئو های تجاری در YouTube ، هر چند Harlem Shake در مقام دوم قرار گرفت اما الگوی بسیار خوبی برای خالقان ویدئوهایی با این مضمون بود ، به طوری که به گفته گوگل بالغ بر 1.7 میلیون ویدئو با الگو برداری از این ورژن در YouTube آپلود شده است.

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود