تکنولوژی 4G در اتومبیل های GMC
کمپانی GMC با استفاده از خدمات شرکت AT&T و همکاری با این کمپانی قرار است که از تکنولوژی 4G LTE در محصولات خود که خودرو ها می باشند استفاده کند. این کار امکان افزایش سرعت ارتباط دستگاه های خودرو به اینترنت را فراهم می کند. از سوی دیگر , خودروی شما تبدیل به یک دکل مخابراتی برای دستگاه های شما خواهد بود و آنتن دهی بهتری برای شما به همراه خواهد داشت.


این امکان در تمامی برند های این کمپانی از جمله Chevy و Opel اضافه خواهند شد . علاوه بر کشور آمریکا , این امکان در کشور کانادا نیز قابل دسترس خواهد بود. Buic, GMC, و Cadillac شرکت هایی هستند که بزودی مجهز به این سرویس خواهند شد. بدیهیست که با تجهیز اتومبیل ها به اینترنت پر سرعت شما قادر خواهید بود که از پنل خودرو به سایت ها و ویدئو های اینترنت دسترسی پیدا کنید و برای مسافرین و سرنشینان فیلم ها را به صورت همزمان از اینترنت پخش کنید.

نویسنده :

هدف من از طراحی سایت آرانیان , بالا بردن سطح علمی مردم در مورد اتفاقات روزانه دنیای تکنولوژی‌ست... طراحی سایت و توسعه سیستم دیتالایف از جمله حرفه های من است . در حال کار بر روی اندروید و همین طور زبان برنامه نویسی های دیگر هستم

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود