نوکیا و Lumia 1020

نوکیا و Lumia 1020

دوربین ها همیشه یکی از اجزای مهم تلفن های همراه بوده اند و خیلی از مردم در هنگام خرید بیشتر به کیفیت دوربین تلفن همراه توجه می کنند تا سخت افزار پردازشی آن. این بار شرکت نوکیا با رونمایی از جدیدترین دستاورد خود در دوربین تلفن های هوشمند ، قدرت خود را در این زمینه به بقیه شرکت ها نشان داد. عرضه تلفن همراه هوشمند Lumia 1020 که دارای دوربینی با کیفیت 41 مگاپیکسل است.
آگهی تلویزیون رایگان برای بهترین برنامه Windows Mobile
شرکت Microsoft اعلام کرد که در یک مسابقه ای بهترین برنامه تولید شده برای Windows Mobile را انتخاب می کند. جایزه برنامه برتر نیز , ساخت یک آگهی تلویزیون رایگان از سوی Microsoft است.
تبلت 20 اینچی پاناسونیک با رزولوشن 4K
پـانـاسـونــیـک در نـمـایـشـگاه CES 2013 در لاس وگـاس بـا رو نـمـایـی از تـبـلت 20 ایـنـچـی خـود کـه نـمـایشگـر آن دارای کـیـفـیت فـوق الـعـاده 4k (چـهـار برابر کیـفـیـت1080p HDTV) می باشد، همه را غـافـلـگـیـر کـرد . . .
گوشی های  جدید HTC با سیستم عامل Windows Mobile 8
سیستم عامل Windows Mobile 8 مدت هاست که معرفی شده است و نوکیا تنها کمپانی بود که این سیستم عامل را برای نسل جدید گوشی های خود انتخاب کرده بود. اما HTC با معرفی دو مدل تلفن همراه با بهره گیری از این سیستم عامل رقیبی سرسخت برای Lumia 920 و همین طور iPhone 5 خواهد بود که در ادامه این گوشی ها را برای شما تشریح خواهیم کرد ...
شارژ گوشی Nokia بدون نیاز به سیم
شرکت نوکیا موفق به کشف روش جدیدی برای شارژ کردن تلفن همراه شده است به این صورت که شما برای شارژ کردن تلفن همراه خود دیگر نیازی به وصل کردن سیم ندارید و می توانید به سادگی با قرار دادن تلفن همراه خود بر روی یک بالش مخصوص , گوشی خود را به صورت بی سیم شارژ کنید ...