برنامه Youtube بر روی iOS نخواهد بود

کمپانی اپل این بار در ادامه رقابت با کمپانی بزرگ Google این بار برنامه بزرگترین سایت ویدپو ها در دنیای مجازی را از روی سیستم عامل خود حذف کرد. همان طور که می دانید برنامه Youtube  به صورت پیش فرض بر روی تمامی نسخه های iOS که سیستم عامل حملی این شرکت می باشد نصب بود. اما در نسخه آزمایش این سیستم عامل دیگر خبری از برنامه Youtube نخواهد بود. این درحالی است که شرکت اپل این اقدام را برای نسخه نهایی این سیستم عامل نیز تایید کرده است و علت حذف این برنامه را هم تمام شدن مدت قرارداد این شرکت با Google اعلام کرده است و گفته است که کاربران در صورت نیاز می توانند این برنامه را از App Store  دانلود و نصب کنند. حتی با استفاده از Safari که مرورگر این سیستم عامل می باشد می توان از امکانات Youtube  استفاده کرد.

 

حذف شدن این برنامه از یک سو به سود کاربران این دستگاه ها می باشد چرا که هر بار این شرکت یک سیستم یا سرویس را از روی دستگاه های خود جمع کرده , با یک سیستم کامل تر به دستگاه ها برگشته است. یعنی این شرکت برای جایگزین کردن این برنامه , بدنبال ساخت نرم افزاری قوی تر خواهد بود. نمونه ای از این اتفاق در نقشه های سیستم عامل های iOS اتفاق افتاده است که پس از حذف Google Maps این شرکت با نقشه هایی بهتر از قبل و به صورت سه بعدی به بازار برگشت.

نویسنده :

هدف من از طراحی سایت آرانیان , بالا بردن سطح علمی مردم در مورد اتفاقات روزانه دنیای تکنولوژی‌ست... طراحی سایت و توسعه سیستم دیتالایف از جمله حرفه های من است . در حال کار بر روی اندروید و همین طور زبان برنامه نویسی های دیگر هستم

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود