بروزرسانی سایت فروشگاه Apple و کاهش قیمت iPad
مخفی کاری همیشه یکی از سیاست های مهم شرکت اپل در طول تاریخ بوده است. این سیاست افراد این شرکت را مجاب می کند که تا لحظه رونمایی محصول جدید , هیچ اطلاعاتی از این محصول به بیرون و خبرگزاری ها ندهند. اما بعضی اوقات این شرکت در این زمینه شکست خورده است. یکبار کارمند این شرکت بدلیل مستی محصول iPhone4 خود را فراموش می کند یکبار هم عکس های دزدی از iPhone5 به بیرون درز می کند .در این مدت هر زمان که سایت فروشگاهی اپل برای بروزرسانی از دسترس خارج می‌شد, یک امکان جدید یا محصول جدید در راه بوده. دیروز سایت Apple Store از دسترس خارج شد و به علت بروزرسانی از بازدیدکنندگان عذرخواهی کرد. امروز پس از بازگشت سایت به حالت عادی امکانات جدید آن نیز برای عموم نمایان شد.
در ابتدا سایت Apple Store برای تلفن های همراه و همین طور تبلت‌ها هماهنگ‌سازی شده است. دیگر برای دانلود برنامه و یا مرور برنامه های این فروشگاه نیاز به داشتن برنامه‌ای بر روی تلفن همراه خود ندارید و می توانید با مرورگر خود به راحتی و با تمامی امکانات, این سایت را مشاهده کنید.


از طرفی محصول جدید iPad با ظرفیت حجمی 120GB در محصولات این سایت قرار گرفت. با قرار گرفتن این محصول, قیمت آیپد‌های دیگر در حدود ۱۳۰ دلار کاهش داشته است. این کاهش قیمت 30%ای به فروشگاه های اینترنتی بزرگ نیز تاثیر گذاشته است . به طور مثال قیمت iPad با ظرفیت  16GB با $314.99 به فروش می رسد. این درحالیست که قبل از این کاهش , قیمت آن 449.99$ بوده است. اما پیش‌بینی می‌شود که این کاهش قیمت‌ها فقط برای ظرفیت 120GB نبوده است و ممکن است نشانه‌ای از یک iPad‌ جدید باشد.

نویسنده :

هدف من از طراحی سایت آرانیان , بالا بردن سطح علمی مردم در مورد اتفاقات روزانه دنیای تکنولوژی‌ست... طراحی سایت و توسعه سیستم دیتالایف از جمله حرفه های من است . در حال کار بر روی اندروید و همین طور زبان برنامه نویسی های دیگر هستم

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود