iPhone 5 چگونه خواهد بود
در اینکه تلفن همراه شرکت اپل از نظر تکنولوژی و همین طور نرم افزار های آن در رده اول بوده شکی نیست . این در حالیست که پیشتاز این صنعت و بوجود آوردن نسل بعدی همیشه در دست این شرکت بوده است. خبر هایی در مورد اینکه نسل بعدی تلفن همراه های این شرکت با تمام گوشی های حال حاضر متفاوت است قبلا گفته می شد اما بعد از اینکه امروز عکس هایی از این شرکت به بیرون درز کرد کمی از گفته های بالا می توان فاصله گرفت.

 


 

در این مدل جدید اولین چیزی که جلب توجه می کند صفحه 4 اینچی این دستگاه هست. از آنجایی که در آخرین مدل از تکنولوژی Retina استفاده شده بود پیش بینی می شود که این گوشی هم از کیفیت فوق العاده این نوع LCD بهره مند شود. جنس پیش این گوشی هم از آلومینوم هست و دارای رنگ نقره ای می باشد. رنگ بندی آن هم یعنی ترکیب رنگ ها در این گوشی بسیار خوب کار شده است و نسبت به گوشی های قبلی که تک رنگ بودند بسیار زیبا تر شده است.

  

 

 

 

در قسمت زیرین این گوشی خروجی صدا تعبیه شده است . این در حالیست که قبلا در مدل های قدیمی تر به دلیل بزرگ بودن کانکتور نمی توانستند که خروجی را در پایین قرار دهند اما در این مدل به دلیل استفاده از کانکتور های 19 پینی , خروجی صدا هم در پایین جای گرفته است. دو عدد اسپیکر هم در این قسمت می باشد. گوشی مانند نسل قبل دارای یک عدد فلش و دکمه های کم و زیاد و silent می باشد.

  

 

 

 

 

هنوز اطلاعات رسمی ای از سوی شرکت اپل در مورد این گوشی گفته نشده است اما این خبر ها بدلیل اینکه دارای عکس های بسیار با کیفیت و طراحی فوق العاده می باشند و پیرو آن یک سایت ویدپویی از باز کردن این گوشی در سایت خود منتشر کرده است , احتمال درست بودن خبر بسیار بالا هست و شما هم اکنون شاهد نسل بعد گوشی شرکت بزرگ اپل هستید.

 

 

 

جاوید.

 


نویسنده :

هدف من از طراحی سایت آرانیان , بالا بردن سطح علمی مردم در مورد اتفاقات روزانه دنیای تکنولوژی‌ست... طراحی سایت و توسعه سیستم دیتالایف از جمله حرفه های من است . در حال کار بر روی اندروید و همین طور زبان برنامه نویسی های دیگر هستم

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود