برنامه ای برای افراد کم شنوا
همان طور که گفته شد شرکت Beltone که یکی از تولید کنندگان سمعک در دنیاست اقدام به عرضه برنامه ای برای گوشی های iPhone نموده است. با استفاده از این برنامه , افرادی که از سمعک های این شرکت استفاده می کنند می توانند از طریق تلفن همراه خود تنظیمات سمعک خود را به راحتی انجام دهند. این در حالیست که به گفته این شرکت ایده ساخت این برنامه نارضایتی مشتریان آن ها بوده است و همیشه از این شرکت راه حلی برای مخفیانه انجام دادن این کار خواسته اند.


برنامه از سیستم شبکه بیسیم معمولی  2.4 GHz استفاده می‌‌کند. برنامه این امکان را دارد که هر دو سمعک گوش ها را تنظیم کند. همین طور شما می توانید حالت های مختلفی را در برنامه برای هر محیط تعریف کرده و براحتی بین آن ها انتخاب کنید. یکی دیگر از قابلیت های این برنامه پشتیبانی از تلفن های تماس می باشد. با استفاده از این برنامه هنگام مکالمه با تلفن همراه خود به صورت اتوماتیک سمعک ها از صدای محیط کم کرده و صحبت کردن با تلفن را برای فرد راحت تر می‌کند. این برنامه به صورت رایگان قابل دانلود می باشد.

نویسنده :

هدف من از طراحی سایت آرانیان , بالا بردن سطح علمی مردم در مورد اتفاقات روزانه دنیای تکنولوژی‌ست... طراحی سایت و توسعه سیستم دیتالایف از جمله حرفه های من است . در حال کار بر روی اندروید و همین طور زبان برنامه نویسی های دیگر هستم

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود