فروش جهانی گلکسی‌های اس6 آغاز شد
از دیروز و به شکل رسمی، سامسونگ فروش گلکسی اس6 و گلکسی اس6 اج را در کره جنوبی و بازارهای بزرگی چون آمریکا و اروپا آغاز کرد. این غول کره ای انتظار دارد که پرچمداران جدیدش رکورد جدیدی را در فروش به ثبت برسانند.

با فروش نه چندان خوب گلکسی اس5 در سال گذشته و کاهش سود شدید این شرکت، قطعا سامسونگ به یک افزایش چشمگیر فروش نیاز خواهد داشت.
دریافت بازخوردهای بسیار مثبت منتقدین سبب شده تا برخی تحلیلگران انتظار فروشی 50 میلیونی برای پرچمداران سامسونگ تنها در سال 2015 داشته باشند. «لی سانگ چول» رییس بخش بازاریابی موبایل سامسونگ نیز می‌گوید: "انتظار داریم که حجم فروش به بالاترین رکورد در میان سری گلکسی دست پیدا کند."
«جی‌.کی شین» مدیر بخش موبایل سامسونگ نیز پروژه‌ی تولید گلکسی های اس6 را "بازگشت سامسونگ به اصول" خوانده و از توجه به خواست‌های ابتدایی مشتریان در طراحی محصولات جدید سخن گفته است. به اعتقاد وی نوآوری حقیقی تنها حرکت به سمت جلو نیست و از دید سامسونگ تولید محصولی که زندگی روزانه کاربران را راحت تر و لذت‌بخش تر کند، نوآوری واقعی محسوب می‌شود.
شین در ادامه خبر داده که سامسونگ برای تامین به موقع درخواست‌های مدل اج گلکسی اس6 با مشکل مواجه شده است. ظاهرا علت این تاخیر افزایش درخواست این مدل از سوی اپراتورهای طرف قرارداد سامسونگ و همچنین دشواری تولید صفحه نمایش‌ های انحنادار است.
فروش گلکسی اس6 و اس6 اج در آمریکا، بریتانیا، آلمان و فرانسه آغاز شده، اما دیگر بازارهای دنیا به خصوص آسیا و آفریقا باید حداقل یک هفته دیگر تا ورود پرچمداران سامسونگ به کشورهایشان در انتظار باشند.

اگرچه تاکنون آماری رسمی از فروش پرچمدار قبلی سامسونگ در ایران منتشر نشده، اما گلکسی اس5 همواره جزو پرفروش‌ترین‌های بازار ایران بوده و انتظار می‌رود با نقدهای مثبتی که پرچمدار جدید دریافت کرده، این استقبال بیش از گذشته نیز باشد.  منبع خبر : دیجی کالا

نویسنده :

هدف من از طراحی سایت آرانیان , بالا بردن سطح علمی مردم در مورد اتفاقات روزانه دنیای تکنولوژی‌ست... طراحی سایت و توسعه سیستم دیتالایف از جمله حرفه های من است . در حال کار بر روی اندروید و همین طور زبان برنامه نویسی های دیگر هستم

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود