توئیت اچ‌تی‌سی و تقویت گمانه‌ها در خصوص معرفی One M9 Plus
اچ‌تی‌سی از طریق حساب کاربری توئیتر خود روی دادن یک حادثه‌ی بزرگ را وعده داد که می‌توان این وعده را با رونمایی از نسخه‌ی بزرگ‌تر اچ‌تی‌سی وان M9 با عنوان وان M9 پلاس مرتبط خواند.

حساب کاربری شاخه‌ی آمریکای شمالی اچ‌تی‌سی در روزهای گذشته توئیتی را منتشر کرد که شامل عبارت Something HUGE coming from HTC بود. این موضوع در روزهای اخیر ذهن بسیاری از کارشناسان و متخصصان حوزه‌ی فناوری را به خود اختصاص داده بود. بسیاری از افراد این توئیت را نشانه‌ای دال بر این خواندند که اچ‌تی‌سی یک گجت با سایز بزرگ رونمایی خواهد کرد که احتمالا نسخه‌ی بزرگ‌تر وان M9 است. پیش از این نیز گمانه‌هایی در این خصوص مطرح شده بود.

در ماه‌های اخیر شایعات مختلفی در خصوص احتمال معرفی نسخه‌ی بزرگ‌تر وان M9 اچ‌تی‌سی منتشر شده بود که با انتشار مشخصات فنی منتسب به این گوشی همراه شد. انتظار می‌رود این گوشی‌هوشمند با یک صفحه‌ی نمایش ۵.۲ اینچی با رزولوشن QHD عرضه شود. گمانه‌ها حکایت از این دارند که وان M9 اچ‌تی‌سی از یک صفحه‌ی نمایش ۵ اینچی با رزولوشن فول اچ‌دی بهره خواهد برد.

همچنین باید به وجود سنسور اثر انگشت نیز در این گوشی اشاره کرد که این گوشی‌هوشمند را در ردیف سایر محصولات مجهز به این سنسور قرار خواهد داد. البته باید به این نکته اشاره کرد که موارد مطرح شده تنها گمانه‌هایی است که انتظار می‌رود رنگ واقعیت به خود بگیرند. در صورتی که چنین موضوعی صحت داشته باشد، پس باید در مراسم ۱۰ دی در جریان کنگره‌ی موبایل بارسلون شاهد معرفی هر دو محصول از اچ‌تی‌سی باشیم.

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع خبر : زومیت

نویسنده :

هدف من از طراحی سایت آرانیان , بالا بردن سطح علمی مردم در مورد اتفاقات روزانه دنیای تکنولوژی‌ست... طراحی سایت و توسعه سیستم دیتالایف از جمله حرفه های من است . در حال کار بر روی اندروید و همین طور زبان برنامه نویسی های دیگر هستم

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود