قابلیت چند کاربری در Android Jelly Bean

نسخه جدید سیستم عامل Android با نام Jelly Bean بر روی گوشی های اندکی منتشر شده است . اما این دلیل بر کنجکاوی برنامه نویسان این دستگاه ها در مورد امکانات جدید این سیستم عامل نیست. برنامه نویسان Android از پیدا شدن دستوراتی که امکان چند کاربری بودن این سیستم عامل را فراهم می کند خبر داده اند. این به این معناست که از این به بعد شما می توانید بر روی گوشی خود کاربر های مختلفی تعیین کنید که هر کدام با سطح دسترسی مختلفی از گوشی شما استفاده کنند. شما می توانید با بهره گیری از این امکان گوشی خود را بیش از پیش امن کنید. همین طور در سایت برنامه نویسان این سیستم عامل ویدپو ای از چگونگی فعال کردن این امکان در گوشی Galaxy SIII عرضه شده است.

 

 

 

 

همین طور زمانی که فعال شود شما می توانید یک کاربر مهمان نیز برای گوشی خود تنظیم کنید که مقلا در منوی Setting فقط چند گزینه محدود را مشاهده کند . این امکان باعث می شود که سیستم عامل Android بتواند خود را از گوشی های موبایل به دستگاه های بیشتری نیز برساند. همین طور کاربری این دستگاه به نوع پیشرفته تری برسد و ما شاهد دستگاه ها با اندازه ها و شکل های مختلفی با سیستم عامل Android خواهیم بود. بدلیل کامل نبودن این سرویس , فعلا به صورت مخفی در این سیستم عامل قرار داده شده است و بهتر است که بدنبال فعال کردن این سیستم نباشید.

نویسنده :

هدف من از طراحی سایت آرانیان , بالا بردن سطح علمی مردم در مورد اتفاقات روزانه دنیای تکنولوژی‌ست... طراحی سایت و توسعه سیستم دیتالایف از جمله حرفه های من است . در حال کار بر روی اندروید و همین طور زبان برنامه نویسی های دیگر هستم

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود