سامسونگ گلکسی اس 4: ویژگی چهارم، کنترل سلامتی شما

گلکسی اس 4، به سبب آن نام 4 را بر روی خود یدک می کشد که دارای 4 رکن و ویژگی اصلی در خود می باشد، ویژگی چهارم می تواند اطلاعات مفیدی که هر روز به آن احتیاج داریم و می تواند برای سلامتی ما مفید هستند را برایمان گردآوری کند می پرسید چگونه؟

خوب بگذارید بیشتر راجع به این موضوع برایتان توضیح دهم، S-Health نام برنامه ای است که برای گلکسی اس 4 طراحی شده، برنامه ای که اطلاعات اکوسیستمی را که در آن زندگی میکند می داند.
این برنامه که اولین بار در اس 4 معرفی شده است قابلیت آن را دارد که سلامتی و تندرستی شما را پیگیری و دنبال کند و  شما را نسبت به وضعیت جسمی خودتان آگاه سازد.
این برنامه به وسیله ی سنسور هایی که بر روی گلکسی اس 4 می باشد کار می کند، به عنوان مثال یکی از این سنسور ها گام شمار می باشد، که میزان مسافت و انرژی که شما در پیاده روی های خود مصرف می کنید را اندازه گیری می کند.
همچنین S-Health  اطلاعات مفید دیگری از محیط اطرافتان نظیر میزان رطوبت و دما در اختیارتان قرار می دهد. حتی شما می توانید با استفاده از این app برنامه ی رژیمی خود را نیز پیگیری و دنبال کنید که در این مورد شما قادر به آن هستید که برنامه را در مورد مواد غذایی که می خورید و یا می نوشید در اطلاع قرار دهید، این اطلاعات در بانک اطلاعاتی برنامه ذخیره شده و اطلاعات مفیدی در باره ی میزان مصرف کالری و سوختن آن در بدن شما در اختیارتان قرار می دهد که این اطلاعات می تواند بری شما و یا دکترتان بسیار مفید و مثر ثمر باشد.


از دیگر برنامه ریزی هایی که برای اس 4 صورت گرفته، ویژگی است که کاربر می تواند بسته به فعالیتی که با گوشی می خواهد انجام دهد، می تواند صفحه نمایش و بلندگو ها را نسبت به کارایی که در نظر دارد برنامه ریزی و تنظیم کند.برای خواندن موتون در این دستگاه گزینه ای طراحی شده است که فونت ها را بزرگتر می کند، و دیدن کلمات را برای چشم آسان تر می کند تا چشم خسته نشود. این شخصی سازی ها از این ها نیز فراتر می رود و تلفن قادر است تا نور صفحه , زاویه دید و همین طور رنگ بندی صفحه نمایش را نیز تغییر دهد تا شما راحت تر بتوانید با این تلفن همراه کار کنید.


شخصی سازی ها فقط به صفحه نمایش این گوشی ختم نمی شود. این گوشی قادر است تا با در نظر گرفتن محیط و فاکتور های دیگر , صدا گوشی را نیز تنظیم کند. تنظیمات خودکار اکولایزر نیز از این شخصی سازی ها مستثنا نیست و بسته به موسیقی , S4 اکولایزر های گوشی را تنظیم می کند. صدای خروجی از هر کدام از هدفون ها را می سنجد و در صورت تنظیم نبودن آن ها را تنظیم می کند. این قابلیت ها تماما به صورت خودکار انجام می شوند تا بر لذت گوش دادن به موسیقی شما بیافزاید.


یک ست لوازم جانبی برای اس 4 طراحی شده است که از جمله ی آنها ترازو دیجیتال، کیت شارژر بی سیم و یک دسته ی بازی است که بسیار شبیه به پروژه ی سپر انویدیا است و با تولید این گجت گیمر ها بسیار شگفت زده و خوشحال شدند.
 ترازوی دیجیتالی که معرفی شد دارای فناوری NFC می باشد و هنگامی که گوشی را به آن نزدیک می کنید دو دستگاه با هم سینک شده و اطلاعات وزن تان از ترازو به برنامه ی S-Health  انتقال یابد.
همچنین شارژر بیسیمی که معرفی شد شبیه به بالشت شارژر نوکیا می باشد که کار شارژ گوشی را انجام می دهد. کافیست تا شما گوشی خود را بر روی سطح این شارژر قرار دهید تا گوشی شروع به شارژ شدن کند.

ویژگی های دیگر را بخوانید :

مطلب اصلی Samsung Galaxy S4

سامسونگ گلکسی اس 4: ویژگی اول، لذت و هیجان


سامسونگ گلکسی اس 4: ویژگی دوم، افزایش ارتباطات

سامسونگ گلکسی اس 4: ویژگی سوم، راحتی و سادگی در استفاده

نویسنده :

هدف ما از طراحی این سایت این بود که قدمی در بهبود سطح علمی فارسی زبانان به خصوص مردم عزیز میهن خود در زمینه ی فن آوری های نوین و تکنولوژی های روز دنیا برداشته باشیم.

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود