سامسونگ گلکسی اس 4: ویژگی دوم، افزایش ارتباطات
سامسونگ در این گوشی از امکانات نرم‌افزاری فراوانی استفاده کرده است تا بتواند پرچمدار قوی خود یعنی اس 4  را در جایگاه خود مستحکم‌تر کند. دومین ویژگی Galaxy S4 مربوط به نوع برقراری ارتباط با استفاده از این گوشی است. در این گوشی امکانات جدیدی اضافه شده است که نحوه برقراری ارتباطات را عوض کرده است و یا بر سهولت آن ها افزوده است.


یکی از این تغییرات در برنامه ChatOn ایجاد شده است. با استفاده از این برنامه شما می توانید در آن واحد با استفاده از دو دوربین دستگاه با دوست خود تماس برقرار کنید. دوست شما می تواند همزمان دوربین جلو و دوربین اصلی گوشی را مشاهده کند. با این امکان می توانید هم خودتان و هم افراد دیگر را در تلفن تصویری خود سهیم کنید. همین طور اگر نیاز داشته باشید می توانید صفحه نمایش تلفن خود را برای دوستتان به اشتراک بگزارید و او نیز بتواند صفحه نمایش گوشی شما را ببیند. ChatOn یک برنامه پیامک اینترنتی است که می توانید با استفاده از آن به صورت رایگان به دوستان خود پیامک دهید. امکان مکالمه تصویری ساده و همین طور به اشتراک گذاری قسمتی از صفحه نمایش خود با دوستانتان وجود دارد.


برنامه دیگری که در این ويژگی معرفی شده است برنامه S Translator می باشد. این برنامه قادر است تا به صورت همزمان صحبت های شما را به زبان های دیگر ترجمه کند و آن ها را تایپ نماید. همین طور می تواند متن ها را از زبان های دیگر به زبان شما ترجمه کند و آن ها را برای شما بخواند. این برنامه درون برنامه های دیگر مانند ChatOn وجود دارد اما به صورت برنامه مستقل نیز عمل می کند. دیگر نیاز نیست شما به فکر ترجمه کردن از زبان های مختلف باشید زیرا این برنامه به سرعت متون را به زبان شما ترجمه می کند.ویژگی های دیگر را بخوانید :

مطلب اصلی Samsung Galaxy S4

سامسونگ گلکسی اس 4: ویژگی اول، لذت و هیجان


سامسونگ گلکسی اس 4: ویژگی سوم، راحتی و سادگی در استفاده

سامسونگ گلکسی اس 4: ویژگی چهارم، کنترل سلامت شما

نویسنده :

هدف من از طراحی سایت آرانیان , بالا بردن سطح علمی مردم در مورد اتفاقات روزانه دنیای تکنولوژی‌ست... طراحی سایت و توسعه سیستم دیتالایف از جمله حرفه های من است . در حال کار بر روی اندروید و همین طور زبان برنامه نویسی های دیگر هستم

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود