فروش آیفون 6 سه برابر آیفون 6 پلاس بوده است

این گزارش از Consumer Intelligence Research Partners منتشر شده و به گفته آن‌ها آیفون ۶ تقریبا ۳ برابر بیشتر از آیفون ۶ پلاس فروخته شده است. گفته می‌شود آیفون ۶ از سهم کلی دو آیفون نزدیک به ۶۸ درصد فروش را تصاحب می‌کند و ۶ پلاس با اندازه بزرگ خود ۲۳ تا ۲۴ درصد از سهم فروش آیفون‌های جدید را به دست آورده است.ابن در حالی است که در ابتدای فروش، گفته می‌شد که اقبال کاربران برای خرید آیفون 6 پلاس بیشتر است! در کل، دو مدل آیفون جدید در چهار هفته اول در دسترس قرارگیری، موفق به کسب سهم ۹۱ درصدی از فروش کل آیفون شرکت اپل شده‌اند. به این معنی که ۹ درصد فروش را در این چهار هفته، آیفون 5S و آیفون 5c بر دوش کشیده‌اند.

این تحقیق همچنین می‌گوید فروش متوسط حافظه ذخیره سازی آیفون‌ها 48 گیگابایت است که در مقایسه با سال قبل دو برابر شده است. دلیل مهم آن نیز حذف شدن مقدار حافظه ۳۲ گیگابایتی در بین محصولات شرکت اپل است. این شرکت امسال آیفون‌ها را تنها در سه حجم ذخیره سازی ۱۶، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت عرضه می‌کند


منبع خبر : زومیت

نویسنده :

هدف ما از طراحی این سایت این بود که قدمی در بهبود سطح علمی فارسی زبانان به خصوص مردم عزیز میهن خود در زمینه ی فن آوری های نوین و تکنولوژی های روز دنیا برداشته باشیم.

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود