iPhone Air به نازکی کارت اعتباری، به سبکی پر
یک شرکت ایتالیایی ، ایده ای فرضی درباره نسل بعدی آیفون ارئه داده و نام آن را iphone air گذاشته است. اگر فرض کنیم این ایده عملی شود ،iphone air به نازکی چند کارت اعتباری روی هم انباشته شده ضخامت خواهد داشت که ضخامت صفحه نمایش با پیشروی به سمت لبه ها به صورت مورب کاهش میابد. همچنین امیدواریم قابلیت شناسایی با اثر انگشت را نیز علی رغم محدودیت اندازه دارا باشد. آیا ایده این شرکت عملی خواهد شد؟ آیا نام Air که از Mac ها شروع شد و امسال به iPad رسید ، به iPhone نبز منتقل می شود ؟ آیا قرار است که آیفون از این نیز سبکتر شود ؟

iPhone Air فرضی با ضخامت 3mm خواهد بود که با پیشروی به سمت لبه ها به 1.5mmمیرسد. طول آن 12cm و عرض آن 6cmخواهد بود، و وزنی معادل 70 گرم همچون پر دارد. طراحی ظاهری این دستگاه نیز بسیار شبیه به HTC Oene شده است . بدون شک هیچ موقع اپل محصول خود را شبیه به هیچ دستگاهی که قبلا در بازار تولید شده بوده است نمی کند. این شرکت تلاش بسیاری برای تهییه ویدئوی تبلیغاتی برای این محصول خیالی انجام داده است که در زیر مشاهده میکنید :

ویدئوی دیگر بر روی سبکی این دستگاه مانور داده است و وزن iphone air را با یک پر واقعی مقایسه میکند ، و تمام قسمت های معمول خروجی آیفون ، مانند لنز دوربین ، اسپیکر ، دکمه های تنضیم صدا و پورت هندز فری را به نمایش گذاشته است. البته باز نیز تاکید می کنیم که این ویدئو ها بیشتر شبیه به یک دورنما برای محصولات اپل است و به حقیقت پیوستن این نوع محصولات برای سال های آینده بسیار دور از ذهن است.
عکس هایی از این محصول ار نیز در زیر برای شما آورده ایم . قضاوت بر عهده شماست  :

iPhone Air  به نازکی کارت اعتباری، به سبکی پر

iPhone Air  به نازکی کارت اعتباری، به سبکی پر

iPhone Air  به نازکی کارت اعتباری، به سبکی پر

iPhone Air  به نازکی کارت اعتباری، به سبکی پر


دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود