مشکلات بین گوگل و سامسونگ
گزاراشات زیادی گواه بر این موضوع هستند که رابطه دو شرکت Google و Samsung که موفقترین محصولات Android در بازار را تولید می کنند بر هم خورده است و این دو شرکت تمایل زیادی برای همکاری ندارند. این موضوع از آنجایی شروع شد که Google که تولید کننده Android است , حمایت خود را از دو شرکت HTC و HP بیشتر کرده است و دلیل آن هم کنترل کردن شرکت Samsung در بازار موبایل بود. گوگل از این موضوع ناراحت است که Samsung درصد کمی از سود و موفقیت خود را با این شرکت سهیم می شود.


اما یکی از رؤسای شرکت گوگل اعلام کرده است که رابطه این دو شرکت هیچ مشکلی ندارد. وی متذکر شد که سود و موفقیت شرکت Samsung به سود دو شرکت است و آن ها هیچ نگرانی‌ای از رشد بی اندازه این شرکت در بازار موبایل ندارند. جالب است بدانید که Samsung فقط در سال گذشته بیش از 215 میلیون تلفن همراه در دنیا به فروش رسانده است که سود زیادی برای گوگل نیز داشت.

نویسنده :

هدف من از طراحی سایت آرانیان , بالا بردن سطح علمی مردم در مورد اتفاقات روزانه دنیای تکنولوژی‌ست... طراحی سایت و توسعه سیستم دیتالایف از جمله حرفه های من است . در حال کار بر روی اندروید و همین طور زبان برنامه نویسی های دیگر هستم

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad
پاسخ
28 فروردین 1392 15:55
0
آفلاین
هردوطرف سودخوبی به دست اوردن

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود