کیبورد DeathStalker Ultimate از شرکت Razer

همیشه محصولات شرکت Razer یک قابلیت منحصر به فرد داشته است و آن هم ایجاد تغییر در امکانات یک دستگاه ساده است. این بار این شرکت با اضافه کردن یک پنل LCD به همراه قابلیت لمسی بودن آن سعی در بهبود کار با کیبورد داشته است. این پنل می تواند کار های مختلفی را انحام دهد . شما می تانید این صفحه را برای بازی های مختلف تنظیم کنید و در حین بازی از این پنل برای انجام کار های مختلف استفاده کنید. همین طور از این قسمت می توان به عنوان مرورگر و یا تنظیم آن برای اعداد معمولی کیبورد ها استفاده کرد. همین طور در بازی ها می تواند اطلاعات بازی و یا ساعت و نوع اصلحه و ... را نمایش دهد.

 

دکمه های این کیبورد دارای نور پس زمینه هستند. از قسمت LCD‌ آن می توان به عنوان Touch Panel استفاده کرد و همین طور قابلت برنامه ریزی نیز دارد. در عین حال این کیبورد می تواند همزمان از 10 کلید پشتیبانی کند که در حین بازی بسیار کاربرد دارد. کلید های بالای صفحه نمایش این کیبورد نیز قابل تنظیم و برنامه ریزی شدن هستند. قیمت DeathStalker Ultimate در حدود $249.99 اعلام شده است که قرار است از ماه September عرضه شود.

نویسنده :

هدف من از طراحی سایت آرانیان , بالا بردن سطح علمی مردم در مورد اتفاقات روزانه دنیای تکنولوژی‌ست... طراحی سایت و توسعه سیستم دیتالایف از جمله حرفه های من است . در حال کار بر روی اندروید و همین طور زبان برنامه نویسی های دیگر هستم

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود