پخش کننده Nasne شرکت سونی

دستگاه پخش Nasne ابتدا قرار بود در تاریخ July 19 در ژاپن عرضه شود اما امروز سونی عرضه این محصول را به تاخیر انداخت. دلیل این تاخیر هم مشکلی در قفل کردن هارد این دستگاه اعلام کرده است. دستگاه Nasne دارای قابلیت های فراوانی است که می تواند تلویزیون معمولی را به یک تلویزیون هوشمند تبدیل کند. این دستگاه دارای یک هارد 500Gb می باشد که می توانید برنامه های تلویزیونی را بر روی هارد آن ذخیره کنید. این دستگاه دارای ورودی آنتن می باشد که بتوانید شبکه های تلویزیونی را از طریق این دستگاه دریافت کنید.

 

 

 

همچنین در این دستگاه قابلیت DLNA قرار داده شده است . با استفاده از این قابلیت شما می توانید از هر دستگاهی که از این قابلیت پشتیبانی می کند می توانید بر روی این دستگاه از دستگاه خود به صورت بی سیم فایل های صوتی تصویری پخش نمایید. Nasne از یک سیستم پخش قوی تر نیز پشتیبانی می کند که با استفاده از دیگر دستگاه های سونی می توانید از قابلیت بالا به صورت بهتر بهره مند شوید. این دستگاه می تواند اطلاعات ذخیره شده و یا ضبظ شده بر روی خود را با دیگر دستگاه های سونی به صورت بی سیم به اشتراک درآورد. همین طور با استفاده از پورت USB و کارت خوان B-CAS آن می توان اطلاعات را بر روی هارد های اکسترنال ذخیره کرد و یا از اطلاعات آن کپی برداری نمود.

 

این دستگاه می تواند هم زمان بر روی دو دستگاه تصویر پخش نماید. قیمت این دستگاه هم در حدود $211 پیش بینی شده است.

نویسنده :

هدف من از طراحی سایت آرانیان , بالا بردن سطح علمی مردم در مورد اتفاقات روزانه دنیای تکنولوژی‌ست... طراحی سایت و توسعه سیستم دیتالایف از جمله حرفه های من است . در حال کار بر روی اندروید و همین طور زبان برنامه نویسی های دیگر هستم

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود