صفحه نمایش های فوق باریک LG

هنوز یک سال از رونمایی موبایل هایی با صفحه نمایش Full HD نگذشته است که ال جی نوع جدیدی از صفحه نمایش ها را رونمایی کرد. این صفحه نمایش که به نام "نازک ترین" در جهان معروف شده است دارای پنلی در سایز 5.2 اینچ، با رزولشن 1080*1920 می باشد . این پنل دارای 2 دسته از مدارهای انعطاف پذیر است که بین لایه touch و شیشه ای مخصوص قرار گرفته اند.

این صفحه های نمایش علارقم اینکه روشنایی بسیار بالایی دارند، کنتراست 3.74:1 را ارائه می دهند. قدرت نوردهی این صفحه نمایش نیز رقم باورنکردنی 535nits است . این باعث می شود حتی در زیر نور آفتاب مستقیم هم از کیفیت تصویر کاملا راضی کننده ای برخوردار باشیم. در این صفحه نمایش نیز از آخرین تکنولوژی در زمینه صفحه نمایش های لمسی استفاده شده است و بهترین ورودی لمسی دستگاه را می توانید تجربه کنید.

در نهایت این تکنولوژی جدید از ال جی باعث شد که ضخامت کل صفحه های نمایش به 2.2 mm برسد. این در حالیست که صفحه نمایش های 2.3 mm نیز کیفیت و وضوح تصویر خوبی در ابعاد مناسب، نسبت به صفحه نمایش های رایج تر ارائه می دهند. از طرفی این محصول تمام مراحل آزمایشی خود را طی کرده است و در دنیا به عنوان یک کالای با ارزش شناخته شده است که می تواند در صنعت نیز استفاده شود.

با اینکه این شرکت هنوز زمانی اعلام نکرده است ، هنوز معلوم نیست که آیا قرار است که نتیجه ی آخرین تحقیقات شان در محصولاتی که به مردم ارانه می دهند قرار گیرد یا خیر. با این حال ما حدس می زنیم که زمان زیادی نخواهد گذشت تا با تلفن های بسیار نازک و خیره کننده ای رو به رو شویم که از این نوع صفحه نمایش های استفاده می کنند. تلفن هایی که حتی از باریک ترین تلفن همراه هوشمند حال حاضر یعنی Ascend P6 نیز نازکتر خواهند بود.


نویسنده :

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود