دست‌بند هوشمند و زیبای Tago Arc
دست‌بند هوشمند و زیبای Tago Arc، بر پایه‌ی صفحه‌های الکترونیکی طراحی شده است. سازندگان این دستبند، چهره‌ای هوشمند و منحصر به فرد را به Tago Arc بخشیده‌اند. همچنین صفحه‌ی نمایش خمیده این دست‌بند از فن‌آوری E-Ink بهره می‌برد.

این دست‌بند نه تنها هشدار های گوشی هوشمند شما را نشان می‌دهد، بلکه تصاویر مختلفی از پارچه‌های بسیار زیبا را می‌تواند روی صفحه‌ی نمایش خود به نمایش در آورد. مصرف انرژی Tago Arc بسیار کم است. به طوری که باطری این محصول با یک بار شارژ کامل، می‌تواند تا چندین ماه عمر داشته باشد.

لازم به ذکر است که نمایش طرح‌های مختلف روی صفحه نمایش این محصول، محدود به تصاویر و طرح‌های سیاه و سفید است. شما می‌توانید با اتصال این دست‌بند به گوشی هوشمند خود از طریق وای‌فای، تصاویر و طرح‌های مورد نظر خود را روی دست‌بند خود تغییر دهید.

Tago Arc نه دکمه‌ای دارد و نه نیازی به کابل‌های ارتباطی؛ برای استفاده از این محصول، تنها لازم است تا دست‌بند Tago Arc را به دست خود ببندید. قیمت حدودی تعیین شده برای محصول مورد بحث، 149 دلار است. منبع خبر : دیجی کالا

نویسنده :

هدف من از طراحی سایت آرانیان , بالا بردن سطح علمی مردم در مورد اتفاقات روزانه دنیای تکنولوژی‌ست... طراحی سایت و توسعه سیستم دیتالایف از جمله حرفه های من است . در حال کار بر روی اندروید و همین طور زبان برنامه نویسی های دیگر هستم

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود