MOOV ، ردیاب قابل نصب تناسب اندام
MOOV یک ردیاب تناسب اندام قابل نصب است که به شما اطلاع می دهد که چگونه حرکت های ورزشی خود را اصلاح کنید.اگر مایل به اشنایی با این ردیاب هستید با ما همراه شوید. احتمالا تا به حال ردیاب های تناسب اندام قابل نصب را در گذشته دیده و امتحان کرده اید، و اما نسل جدید این ردیابها چه خواهد بود؟
برای اولین بارMoov  نسل جدیدی از ردیابهای قابل نصب برای تناسب اندام معرفی کرده است. Moov دستگاهی است که علاوه برردیابی حرکت های شما ، قادر است این حرکت ها را تحلیل کرده و اصلاح شده ی ان را به شما پیشنهاد دهد.

به طور مثال :"کوتاه تر کردن قدم های بلند."  همچنین این دستگاه قادر است با استفاده از برنامه ی Siri در آیفون به شما اطلاع  دهد که "زمین هموارتر است.".
Moov  یک دیسک کوچک قابل نصب است. به طور مثال : در هنگام ورزش بکس به مچ دست ، برای حرکت های کششی ups به بازو در هنگام دویدن به پاهایتان نصب می شود.
نصب کردن Moov به چوب گلفتان ، به شما این اجازه را می دهد که میزان چرخش خود را در هنگام ضربه زدن به توپ تجزیه و تحلیل کنید.

 

 

زمانیکه MOOV  را به خودتان وصل کرده اید و در حال انجام حرکتهای یوگا هستید ، Moov این اجازه را به شما می دهد تا تعادلتان را (بر روی یک ایپد) در یک بازه ی زمانی مشاهده کنید.
دیسک موجود در Moov با ios کار میکند،که این ios می تواند خارج از دستگاه به وسیله ی آیفون،آیپد ویا آیپاد کار کند. و همچنین کاربران می توانند ازهر دو امکان نمایش تمام صفحه و پشتیبانی  Siri برخوردار باشند.و  application های اولیه ی نصب شده بر روی Moov نیز رایگان است.دستگاه  Moov  با قیمت 120 دلار امریکا فروخته می شود که شامل application  تمرین های بدنسازی نیست.

تعدادی از این application های اولیه که شامل بسیاری از ردیابی هایی که به ان اشاره شد می باشد، توسعه ی ویدئویی یافته اند،که این تو سعه ی ویدئویی باعث شده است که این application  ها ارزش مالی پیدا کنند وکاربران برای اضافه شدن این aaplication  ها باید هزینه بپردازند. در حال حاضر این پروژه در مرحله ی پیش سفارش و  بازار یابی است.شیوه ی گرفتن کمک های مالی این شرکت کمی سنتی است ، البته کمتر از آنچه که ما در گذشته در شرکتهای دیگر دیده ایم است.

این زمان بهترین فرصت برای تخفیف قابل توجه به تمامی سرمایه گذاران است. به گونه ای که هزینه ی یک دستگاهMoov  59.95$ ، یک جفت دستگاه Moov 99.95$ و یک مجموعه ی سه تایی از این دستگاه 49.95$ Moov خواهد بود.
و اما در مرحله ی بعد از خورده فروشی ، در محدوده ی 120$ رو نمایی خواهد شد.
به بیانی دیگر این بیشتر شبیه به یک سرمایه گذاری مردمی است.همه ی اعضای ازمایشگاه Mushroom Lab به سختی روی امکانات این دستگاه کارکرده اند.و ما بطور قطع در اینده ی نه چندان دور کارهای بسیاری از انها خواهیم دید.


نویسنده :

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود