روبات انسان نمای Roboy
تیم طراح روبات Roboy شامل دانشمندان و یک گروه از افراد رشته مکانیک می باشند. این تیم کار خود را از آزماشگاه Artificial Intelligence Lab در دانشگاه University of Zürich شروع کرده اند.تیم طراح اعلام کرده است که با استفاده از تاندون های مکانیکی تولید شده می توانند حرکات انسان را در این روبات تقلید کنند. آن ها گفته اند که تاندون های مکانیکی تولید شده قابلیت تقلید کامل از تاندون های انسان را دارند و این قابلیت را به روبات می دهد که مانند یک انسان حرکت کند. ساخت این روبات هنوز در حال انجام می باشد و گفته شده است که  کار بر روی پا و نیمتنه بالای روبات تقریبا به اتمام رسیده است و روبات قادر است از آن ها استفاده کند.هم اکنون نیز در حال کار بر روی نحوه استفاده روبات از آن ها و آموزش حرکات به روبات می باشند.


گروه سازنده اعلام کرده اند که روبات قادر است تا دستان خود را به صورت کامل حرکت دهد. تیم دیگری مشغول کار بر روی برنامه نویسی های مربوط به تاندون های مکانیکی و هماهنگی بین آن ها می باشد. همین طور به گفته این شرکت صورت روبات نیز به صورت کاملا حرفه ای در حال ساخت است و قرار است تا چهره ای زیبا برای آن طراحی شود. یک لایه پوست برای آن طراحی شده است تا هنگام لمس احساس راحتی را برای انسان ها به ارمغان آورد. گروه سازنده نیز این امکان را قرار داده است تا با پرداخت هزینه ای جهت کمک به ساخت این روبات , لوگوی خود را بر روی روبات نصب کنید.


در زیر هم یک ویدئو از این روبات را مشاهده می کنید :

نویسنده :

هدف من از طراحی سایت آرانیان , بالا بردن سطح علمی مردم در مورد اتفاقات روزانه دنیای تکنولوژی‌ست... طراحی سایت و توسعه سیستم دیتالایف از جمله حرفه های من است . در حال کار بر روی اندروید و همین طور زبان برنامه نویسی های دیگر هستم

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود