کامپیوتر ترکیبی
اکثر کاربران کامپیوتر های خانگی برای جا دادن دستگاه متصل به کامپیوتر خود بر روی میز مشکل دارند، اما طراحان دست به طراحی دستگاهی مفید زدند که این مشکلات را تا حد زیادی حل می کند، دستگاه چند منظوره ترکیبی Document Extractor راه حل این مشکلات است که با ادقام کردن یک دستگاه پرینتر و اسکنر و همچنین یک صفحه نمایش مولتی تاچ، توانسته اند توجه کاربران زیادی را به سوی خود جذب کنند.

 


همچنین از قابلیت های مفید این دستگاه امکان ویرایش اسناد و عکس ها است که این قابلیت، به خاطر راحتی کار با آن بسیار کاربر پسند می باشد، و به راحتی صورت می پذیرد. 
  

 

 

 


همان طور که گفتیم در این کامپیوتر صفحه لمسی Multi Touch نیز تعبیه شده است. و در عکس ها مشاهده کنید که این کامپیوتر قابلیت پرینت گرفتن را نیز دارد، به این صورت که کاغذ از پشت مانیتور درون آن قرار می گیرد و کاعذ پرینت شده از جلو خارج می شود. برای اسکن گرفتن در این دستگاه کافیست که شما کاغذ را از ورودی جلویی دستگاه داخل کنید تا عملیات اسکن کردن کاغذ انجام شود، این دستگاه نیاز های روزمره ای راکه به کامپیوتر دارید برطرف می کند و همچنین فضای بسیار کمی را اشغال می کند.
هنوز خبری مبنی بر عرضه این دستگاه در بازار در دست نیست و این یک نمونه اولیه از این مدل دستگاه ها می باشد.

نویسنده :

هدف ما از طراحی این سایت این بود که قدمی در بهبود سطح علمی فارسی زبانان به خصوص مردم عزیز میهن خود در زمینه ی فن آوری های نوین و تکنولوژی های روز دنیا برداشته باشیم.

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad
پاسخ
3 آذر 1392 18:46
0
به امید سلامتی شما دوست عزیزم من میخواهم که معلومات تان را دراین باره زیاد بسازید تامردم عزیز ما از نظریات نیک شما به استفاده عظمی ببرند تشکر محمد شفیع همدرد

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود