SkyMouse جایگزینی برای موس
موس وسیله ای کارآمد و پر کاربرد برای انتقال دستورات از کاربر به کامپیوتر می باشد، رایج ترین موس، همان وسیله ی است که امروزه اکثر کاربران از آن استفاده می کنند اما دانشمندان و مخترعین همیشه به فکر این هستند که جایگزینی برای موس های کنونی بیایند که کارایی و نحوه ی استفاده از آن به مراتب آسان تر باشد، و تا به حال مختراعان دستگاه هایی نذیر MYcestor 3D، Genius Wireless Ring mouse و Leap Motion را ساخته اند.


SkyMouse نیز یکی از این اختراعات می باشد، طراح این وسیله الیوت افراتی طرز کار این موس را این چنین توضیح می دهد که کاربر 3 عدد مکان نمای انگشتر مانند را سر انگشتان خود قرار می دهد و حرکات این سه انگشت به وسیله ی دستگاه اصلی شامل 14 LED اینفرارد برای ضبط کردن حرکات از پوینتر ها می باشد که اطلاعات را به کامپیوتر انتقال می دهد و طی محاسباتی که انجام می شود این حرکات ترجمه و در صفحه نمایش مشاهده می شوند.


این موس قابلیت آن را دارد که به صورت پلاگ اند پلی به دستگاه ها وصل شود و ویژگی ها ی حرکتی موس های معمولی مانند کلیک چپ،راست، وسط و بالا و پایین بردن صفحات را دارد.
همچنین کیتی از این دستگاه برای توسعه دهندگان و هکر ها در نظر گرفته شده است تا آنها بتوانند به وسیله ی SkyMouse  برنامه های مورد علاقه ی خود را بنویسند و توسعه دهند.
برای استفاده از این دستگاه به جای موس این مشکل وجود دارد که کار با کیبرد در حال استفاده از SkyMouse دچار مشکل می شود در این باره طراح آن الیوت گفته است که در طراحی ورژن دوم این دستگاه مشکلات احتمالی استفاده از آن را حل خواهد کرد.

الیوت افراتی برای تولید و عرضه انبوه این دستگاه با شرکت Kickstarter مشارکت کرده و قرار است تا ماه آپریل 2014 میلادی  SkyMouse با قیمت حد اقل 70 دلار آمریکا و همچنین بسته ی مخصوص برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان با قیمت 180 دلار آمریکا وارد بازار شود.

 

 

SkyMouse  جایگزینی برای موس

SkyMouse  جایگزینی برای موس

SkyMouse  جایگزینی برای موس

SkyMouse  جایگزینی برای موس

SkyMouse  جایگزینی برای موس

 


نویسنده :

هدف ما از طراحی این سایت این بود که قدمی در بهبود سطح علمی فارسی زبانان به خصوص مردم عزیز میهن خود در زمینه ی فن آوری های نوین و تکنولوژی های روز دنیا برداشته باشیم.

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود