قلمی برای نوشتن و نقاشی بر روی آیپد
 بسیاری از چیزها  هستند که شما می توانید با تبلت خود ساده تر از آیپد  می توانید انجام دهید مثل وبگردی و جسنجوی اینترنتی،پاسخگویی به ایمیل ها و نگاه کردن به ویدئو ها.

 

بسیاری از هنرمند های حرفه ای و نیمه حرفه ای در سراسر جهان از آیپد و تبلت های دیگر به عنوان کتاب های هنری دیجیتال استفاده می کنند. شما می توانید توسط یک سری برنامه های مشخص، با استفاده از انگشت و سایر لوازم بر روی این تبلت ها نقاشی کنید.

 

یک کمپانی به نام adonit ، یک قلم حکاکی را برای کاربران  آیپد طراحی کرده اند به اسم 4 Jot Touch .این قلم 2048  درجه حساسیت را پشتیبانی میکند و همین طور می تواند خطوط طبیعی را به وجود آورد.این قلم همچنین از پذیرش نکردن کف دست حمایت می کند. یعنی اینکه شما می توانید به دست خود استراحت بدهید هنگامی که مشغول کار با آن هستید.دانستن اینکه کف دست شما و انگشتانتان به طور اتفاقی باعث خرابی اثر هنری تان نمی شود ،خود امتیاز یزرگی است.

 

این قلم به وسیله بولوتوس 4 به آیپد وصل می شود .شارژ باتری برای این قلم یک ماه طول میکشد از زمانی که شارژ شده است و با یو.اس.بی شارژ می شود. این قلم همچنین دارای یک جفت دکمه میانبر نزدیک به نوک قلم است که باعث می شود به ابزار های نرم افزاری سریعا دسترسی پیدا کند و تغییر رنگ و همچنین عملی نکردن یک سری کارها را با فشار یک دکمه انجام  دهد.


نوک تیز قلم ، آن چیزی نیست که صفحه تبلت را لمس می کند .دیسک شفاف دایره ای شکل در واقع آن چیزی است که بر روی تمام صفحه تبلت سر می خورد و از آنجایی که آن روشن و شفاف است شما می توانید ببینید که چه خط هایی را به وجود می آورید.

 

این قلم دارای قابلیت روند تقلیل نیرو است که باعث می شود همان حسی را داشته باشید که هنگام نوشتن بر روی کاغذ دارید. نوک این قلم باعث می شود که سر و صدا کم شود و شما در سکوت کار کنید. این قلم ها هم اکنون در بازار به قیمت $89.99 دلار موجود است.

نویسنده :

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود