Xbox one با روکش طلای 24 عیار
حتما میدانید که اخیرا یک iPhone 5s با روکش طلا به قیمت هزاران دلار برای فروش به نمایش گذاشته شده است ، اما اگر شما طرفدار سرسخت کنسول های بازی هستید و بودجه لازم برای خرید آن را دارید این مطلب برای شما جالب خواهد بود.

مجموعه harrods به تازگی یک ورژن کنسول Xbox One شرکت Microsoft را با روکش طلای 24 قیراطی برای فروش به معرض نمایش گذاشته است. شما این Xbox طلایی را میتوانید با قیمت سنگین $9,773.99 خریداری کنید . اگر این عدد برای شما خیلی بزرگ و غیرقابل هضم است میتوانید آن را به نرخ رایج پوند انگلیس تبدیل کنید که معادل £6,000 خواهد بود.

Harrods ، دپارتمان فروش اجناس لوکس واقع در چلسی و لندن در کشور انگلیس است که عملکردی مشابه مجموعه macy یا nordstorm دارد ، با این تفاوت که Harrods افراد با سطح اقتصادی بالا را جذب خود میکند، نه معمولی و سطح پایین.

فقط در صورتیکه میخواهید فردی ثروتمند را تحت تاثیر قرار دهید یا خودتان فوق العاده ثروتمند هستید ، خرید این کنسول بازی برای شما گزینه مناسبی خواهد بود. هنوز اطلاعات دقیقی در مورد تعداد تولید این ورژن و تعداد فروش آن ، یا اینکه آیا متعلقات Xbox نیز دارای روکش طلا خواهند شد یا نه ، در دست نیست ، اما امیدواریم که دسته بازی و Kinect نیز روکش طلا به خود بپوشانند تا مجموعه کامل و بی نقصی داشته باشیم.

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود