سامسونگ Gear 2 و Gear 2 Neo را معرفی کرد

سامسونگ تغییرات بزرگی را در آخرین ساعت هوشمندش به وجود آورده است.این ها نه تنها باریکتر هستند و وزن کمتری نسبت به قبلیها دارند،بلکه دارای خصوصیت ورژن خاص قابل پوشش سیستم عامل تایزن سامسونگ نیزهستند که به جای اندروید استفاده شده است.

سامسونگ Gear 2 و Gear 2 Neo را معرفی کرد

گییر2 جدید سامسونگ (از اسم گلکسی به دلیل که دیگر از اندروید استفاده نمیشود،نامی برده نمیشود.) با همان 1.63” صفحه نمایش Super AMOLED با 320x320 وضوح صفحه وارد شده است ولی ریز پردازنده آن از800 مگاهرتز به دو هسته ای با فرکانس 1 گیگاهرتز افزایش پیدا کرده است.

گییر جدید دارای سنسورهای سلامت که دارای نمایش سرعت ضربان قلب بهتری نسبت به ورژن قبل هستند و همچنین دارای کنترل از راه دور برای لوازم خانه میباشد،میباشند.

حافظه داخلی و رم مانند نسل قبل محدود هستند و باتری آن نسبت به نسل قبل از 315 میلی آمپر ساعت به 300 میلی آمپر ساعت کاهش پیدا کرده است،که تا حدی برای عمر باتری نسبت به گالکسی گییر یک افت محسوب میشود و باعث نگرانی است.خوشبختانه سامسونگ با سیستم عامل تایزن کارایی باتری را نسبت به اندروید بالاتر برده است.

 

سامسونگ Gear 2 و Gear 2 Neo را معرفی کرد

 

سریهای جدید گییر هم درمدل نئو نیز وارد خواهد شد که فاقد 2 مگاپیکسل دوربین HD هست ولی توانسته وزن را تا 55 گرم کاهش بده.

گییر 2 و گییر 2 نئو دارای خواصیت مقاومت در مقابل آب است که باعث میشود این ساعت های هوشمند قابل پوشش یک پله جلوتر رفته و به ساعت های واقعی نزدیک تر شوند.همینجور که انتظار میرود این ساعت ها در این آپریل جهانی شوند ولی قیمت آنها هنوز تا قابل پذیرش شدن جا دارد.

 

 

نویسنده :

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود