خروج شعله‌‌های آتش از اَستون مارتین

اَستون مارتین حضور پررنگی را در نمایشگاه خودروی ژنو خواهد داشت. این کمپانی بریتانیایی تیزر ویدئویی متعلق به اَستون مارتین ولکِن (Volcan) را منتشر کرده ترکیب آن با موسیقی متن زیبا و خروج شعله‌های آتش از اگزوز خودرو، بسیار دیدنی شده است.

انتشار تصاویر از اَستون مارتین ولکن در روزهای اخیر، معرفی این خودروی جدید را در نمایشگاه خودروی ژنو نوید می‌دهد. هرچند اَستون مارتین اطلاعاتی را در خصوص این خودرو ارائه نکرده، اما با دیدن تیزر ویدئویی که از آن منتشر شده نمایی از پشت این خودرو قابل رویت است. همچنین باید به خروج شعله‌های آتش از هر دو سمت خودرو اشاره کرد که در کنار صدای موتور فوق‌العاده‌ی زیبای این خودرو، ولکن را یک خودروی متفاوت از اَستون مارتین می‌کند.

اَستون مارتین در نمایشگاه خودروی ژنو علاوه بر ولکن، ونتیج جی‌تی۳ (Vantage GT3) را نیز معرفی خواهد کرد. ونتیج جی‌تی۳ از وجود یک کیت بدنه‌ی زیبا در کنار پیشرانه‌ی ۶ لیتری V12 بهره می‌برد که قدرتی ۵۹۲ اسب بخاری را در اختیار راننده قرار خواهد داد.


منبع خبر : زومیت

نویسنده :

هدف من از طراحی سایت آرانیان , بالا بردن سطح علمی مردم در مورد اتفاقات روزانه دنیای تکنولوژی‌ست... طراحی سایت و توسعه سیستم دیتالایف از جمله حرفه های من است . در حال کار بر روی اندروید و همین طور زبان برنامه نویسی های دیگر هستم

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود