معرفی MClaren 650 S
دیزاین و طراحی این خودرو دارای زبان خاص و منحصر به فردی است . چراغ های جلویی آن از مدلP1 اختباس شده البته جلو پنجره و درهای آن دارای طراحی جدیدیست که باعث می شود که چسبندگی این مدل از مدل های قبلی بیشتر شود.سیستم ترمزی که بر روی این مدل نسب کرده اند از نوع AirBrake می باشد که نسبت به مدل های قبلی بسیار منعطف تر و بهتر عمل می کند.

بامپر عقبی این خودرو نیز به تقلید از مدل قبلی یعنی 12C طراحی شده که به صورت سه تیکه می باشد و تاثیر به سزایی در کنترل خودرو در سرعت های بالا را دارد.شرکت مک لارن برای شاسی این مدل از فناوری PCC( Proactive Chassis Cntrol ) استفده کرده که می تواند بین حالت های Sport,Normal,TrackMode تغییر کند که این سیستم کمک بسیاری به هندلینگ خودرو و سواریی که خودرو به سرنشینان خود می دهد دارد.

در داخل خودرو زمانی که قرار می گیرید وارد فضایی میشوید که عموماٌ از فیبر کربن ساخته شده . این خودرو در داخل دارای صندلی های اسپرت است و فرمان آن نیز به هنگام سوار یا پیاده شدن به صورت خودکار به عقب می رود تا راننده راحتی بیشتری در اختیار داشته باشد.این خودرو همچنین دارای آپشن هایی دیگر مثل:دوربین دنده عقب ، Sat-Nav ، Bloutooth ، Digital Radio و استاندارد های دیگر است که برای اتومبیلی در این کلاس جایگاه خاصی دارد. و در اخر به سراغ قیمت آن می رویم و با این که خود شرکت هنوز قیمت دقیقی برای آن اعلام نکرده اما با توجه به مدل های قبلی می توان قیمت آن در حدود 230,000$ تخمین زد.نویسنده :

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود