بررسی آنتی خواب ها

همه در مورد زنگ هشداری که به طور ناگهانی ما را از خواب صبح بیدار میکند میدانند،اما در مورد هشدارهایی که ما را هنگام رانندگی بیدار نگه می دارند چیزی شنیدید؟

دو نوع آنتی خواب وجود دارد:

نوع اول از این هشدارها که در اتومبیل ها استفاده میشوند از سنسورها،دوربین و دیگر تکنولوژی های بالا استفاده میشود و درمیزان خستگی راننده دقیق میشود و فورا مشکل را حل میکند.

نوع دوم در گوش راننده قرار میگیرد و زمانی راننده خواب آلود میشود زنگ هشدار را به صدا در میارد.درحالیکه سیستم هشدار داخل اتومبیل به تازگی پیشرفت کردند وقرار گرفتن آن داخل اتومبیل میتواند هزاران دلار به قیمت ماشین اضافه کند،هشداری که داخل گوش صورت میگیرد ارزان و همیشه در دسترس است.راننده ها میتوانند اینها را بین10 تا 20 دلار تحت برندهای معروف پیدا کنند.مثل: nap zapper,no

nap,…

 

 


شاید نام اینها خنده آور باشد ولی نیاز به یک آنتی خواب شوخی نیست.طبق آماری که از national sleep foundation داده شده نشان میدهد که 60% از آمریکاییها هنگامی که خواب آلود هستند رانندگی میکنند و 37% ابراز کردند که درسال گذشته درهنگام رانندگی به خواب رفته اند.در واقع،با خواب آلودگی رانندگی کردن میتواند مرگ آور باشد.

National highway traffic safety administration گزارش کرده است که هر سال، رانندگی با کسالت بیش از 100000 تصادف را ایجاد کرده است و بیش از 1500 نفر را کشته است.

همینطور که همیشه توصیه میشود باید خواب کافی وجود داشته باشد و قبل از رانندگی برای رفع خستگی استراحت کنیم ولی آنتی خواب ها به وجود آمدند تا دست کم برای رانندگی در دیر وقت کمک باشند.

نویسنده :

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود