مرسدس بنز کلاس C سال 2015

مرسدس بنز کلاس C  بدون شک یکی از لوکس ترین خودرو هاست. این مدل را به عنوان مدل کوچک شده و ارزان تر کلاس S می دانند. طرفداران خاص خود را دارد و همین طور این کلاس جزو مدل های رده بندی متوسط شرکت مرسدس است. این شرکت به تازگی اخباری از آینده این کلاس منتشر کرده است و همین طور عکسی از نمای داخل این خودرو در اینترنت قرار گرفته است . اخبار منتشر شده شامل ویژگی هایی عمومی و همین طور تکنولوژی های جدید بکار گرفته شده در این خودرو می باشند . طراحی جدید این خودرو بر پایه بهبود ایرودینامک ، مصرف سوخت و همین طور سبک تر کردن وزن خودرو بوده است. این خودرو در دو مدل مختلف در آمریکا عرضه خواهد شد.

مدل اول C300 4Matic می باشد که دارای موتور 4 سیلندر با حجم 2.0L می باشد . قدرت این موتور به گفته تولید کننده معادل 235 اسب بخار است . مدل C400 4Matic دارای یک موتور 6 سیلندر با حجم موتور 3.0L می باشد. قدرت موتور این مدل نیز 329 اسب بخار است . مشخص است که مدل دوم بسیار قوی تر از مدل اولیست. ساختار اتاق خودرو نیز شاهده تغییراتی در ابعاد بوده است . ارتفاع سقف خودرو 3inch افزایش داشته است . همین طور طول ماشین نیز 3.7 افزایش داشته است و به 184 اینچ رسیده است . همین طور حجم صندوق عقب این خوردو نیز بزرگتر شده است و به رقم 17 متر مکعب رسیده است .

این خودرو در دو طرح مختلف نیز ساخته می شود. مدل اسپرت شده که دارای ظاهری جوان پسندانه تر است و همین طور مدل دوم که مدل شکیل تری نسبت به مدل اول است . در مدل دوم ستاره بنز بر روی کاپوت خودرو در جلو نصب می شود که زیبایی خودرو را دو چندان می کند .چراغ های جلویی کلاس C از نوع هالوژنیست که در دو مدل مختلف قابل انتخاب می باشند . همین طور در مدل جدید کلاس C امکان مشاهده اطلاعات خودرو بر روی شیشه جلوی خودرو وجود دارد. به این صورت که راننده در حال حرکت و دید به سمت جلو می تواند اطلاعاتی همچون سرعت و فاصله خودرو و دیگر اطلاعات را بر روی شیشه خودرو بدون تغییر دید خود مشاهده کند . این خودرو از مدل قبلی خود 220 پوند سبک تر شده است که این امر به سبب استفاده بیشتر از آلومینیوم صورت پذیرفته است.

تکنولوژی های دیگری همچون Distronic Plus و Steering Assist به راننده این امکان را می دهد که خودرو را در وضعیتی ثابت نسبت به خودرو رو به رو نگه دارد . این امر کنترل فاصله با خودرو جلویی را در سرعت های زیر 37mph ممکن می سازد . این قابلیت در ترافیک ها و همین طور چراغ قرمز ها بسیار کاربرد دارد تا خودرو به صورت خودکار حرکت کند . همین طور این خودرو قابلیت ترمز خودکار و همین طور افزایش قدرت ترمز در هنگام خطر را داراست. به این صورت که با اندازه گیری فاصله تا مانع مقابل و همین طور شدت ترمز شما پیش بینی اتفاق را انجام می دهد و در صورت نیاز بر قدرت ترمز شما می افزاید. امنیت خودرو نیز بسیار بهبود یافته است. همین طور از تکنولوژی پارک خودکار نیز در این خودرو استفاده شده است .
هنوز هیچ قیمت گذاری برای هیچ یک از مدل های این خودرو انجام نشده است .

عکس هایی از این خودرو در ادامه قرار دارد که شما را به دیدن  آن ها دعوت می کنیم.

مرسدس بنز کلاس C سال 2015

مرسدس بنز کلاس C سال 2015

مرسدس بنز کلاس C سال 2015

مرسدس بنز کلاس C سال 2015

مرسدس بنز کلاس C سال 2015

مرسدس بنز کلاس C سال 2015

مرسدس بنز کلاس C سال 2015

مرسدس بنز کلاس C سال 2015


نویسنده :

هدف من از طراحی سایت آرانیان , بالا بردن سطح علمی مردم در مورد اتفاقات روزانه دنیای تکنولوژی‌ست... طراحی سایت و توسعه سیستم دیتالایف از جمله حرفه های من است . در حال کار بر روی اندروید و همین طور زبان برنامه نویسی های دیگر هستم

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود