گلکسی اس 6 با نام رمز «پروژه‌ی صفر»

سامسونگ، پرچمداران امسال خود را رونمایی کرده است و قرار نیست که تا پایان سال ۲۰۱۴ شاهد عرضه‌ی تلفن شاخصی باشیم. این کمپانی فصل خرید پایان سال را نیز با گلکسی اس ۵ و گلسی نوت ۴ سپری خواهد کرد. در این موضوع نیز شکی نیست که پرچمدار بعدی کره‌ای‌ها در سال آینده‌ی میلادی و با نام Galaxy S6 رونمایی خواهد شد.

حال سم‌موبایل،‌ وبلاگ نزدیک به سامسونگ، ادعا کرده که اطلاعاتی از داخل این شرکت بدست آورده که نام رمز Project Zero را برای گلکسی اس ۶ تایید می‌کنند. نکته‌ی جالب توجه در این نام‌گذاری آن است که سامسونگ تا پیش از این، برای پروژه‌ی محصولات خود از حروف الفبا پشت سر هم استفاده می‌کرد. به عنوان مثال برای گلکسی اس ۴ (Project J)، گلکسی نوت ۳ (Project H)، گلکسی اس ۵ (Project K) و گلکسی نوت ۴ (Project T) استفاده شده بود. حال این سوال مطرح می‌شود که دلیل استفاده از نام پروژه‌ی صفر برای گلکسی اس ۶ چیست؟ سم‌موبایل تصور می‌کند این نام گذاری به دلیل تصمیم سامسونگ مبنی بر ایجاد تغییرات اساسی در پرچمدار سری S خود است. شاید سامسونگ تلاش می‌کند تا محصول خاص و متفاوت را رونمایی کند. این کمپانی از زمان معرفی گلکسی اس ۳ تا به امروز از یک زبان طراحی نسبتا مشابه استفاده کرده است و شاید گلکسی اس ۶ پایان این زبان طراحی باشد.


گلکسی اس ۶ در مراحل ابتدایی طراحی به سر می‌برد و هنوز اطلاعاتی در باره‌ی مشخصات فنی آن وجود ندارد.

هرچند هنوز سامسونگ سود قابل توجهی از بخش موبایل خود دارد، اما بازده‌ی این بخش کاهش یافته و به موجب آن، سود شرکت کاهش یافت. از این رو این احتمال وجود دارد که سامسونگ به دنبال عرضه‌ی محصولی انقلابی باشد تا بتوانند مجددا نظر مثبت کاربران را به سمت محصولات خود جلب کند.

منبع خبر : زومیت

نویسنده :

هدف من از طراحی سایت آرانیان , بالا بردن سطح علمی مردم در مورد اتفاقات روزانه دنیای تکنولوژی‌ست... طراحی سایت و توسعه سیستم دیتالایف از جمله حرفه های من است . در حال کار بر روی اندروید و همین طور زبان برنامه نویسی های دیگر هستم

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود