گوشی های هوشمند دارای قطعات جدا شدنی
به گزارش تیم تکنولوژی و پروژه گوگل یا ATAP،گوگل میخواهد اولین کنفرانس پروژه developer ها را درآپریل برگزار کند که رقابتی است برای developer هایی که اجزای جدیدی را برای موبایل های هوشمندی که دارای قطعات جدا شدنی هستند ارائه میدهند.

این کنفرانس عمدتا به صورت آنلاین برگزار میشود ولی تعداد کمی از developer ها نیز در سایت به موزه تاریخ کامپیوتر در کالیفرنیا دعوت میشوند. در کنفرانس تیم گوگل، کارشناسان بر روی نمونه های اولیه و کیت قطعه های کوچکتر developer ها یا همانMDK تمرکز دارند.
MDK طبق گفته گوگل باید در اوایل آپریل به عنوان بسته های نرم افزاری باز و آزاد و باپه همراه منابعی که به developer های قطعات کمک میکند تا قطعه های مورد نظر خود را بسازند، ارائه شوند.
تیم گوگل به نتایج و به چالش هایی که بر سر دادن جایزه به developer های قطعات در MDK وجود دارد چشم میدوزند. این فرصتی است برای developer ها که حتی قبل از اینکه گوگل بخواهد نقشه های خود را بر روی این قطعات عملی کند نمونه های خود را ارائه دهند و در جایگاه نخست قرار بگیرند.

این کنفرانس توسط گروه ATAP که قبلا روی محصولات پروژه تانگو برای اسکن اتاق های سه بعدی بوده کار کرده است ، برگزار میشود. در این کنفرانس از هر نوع و هر سطحی از قطعه های کوچک وجود دارد و به کاربران اجازه این را میدهد تا اجزای خود را سرهم بندی کنند.

نویسنده :

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود