Holho مبدل گوشی یا تبلت به نمایشگر سه بعدی


در فیلم های علمی تخیلی که نمایی از دنیای آینده را به بینندگان به نمایش می کشد، در اکثر مواقع صحنه ای در فیلم وجود دارد که بازیگر از صفحه نمایشی که در دست دارد ارتباطی تصویری و 3 بعدی برقرار می کند و تصویر چهره ی مخاطب مقابل اش را به صورت سه بعدی مشاهده می کند، اما هم اکنون به وسیله ی اختراعی خلاقانه که نام آن Holho می باشد این قابلیت به واقعیت تبدیل شده، که به واسطه آینه های درونی این وسیله تصاویر به صورت سه بعدی به نمایش در می آیند . . .


 

این وسیله از 4 آینه درست شده است که وقتی آن را بر روی تلفن هوشمند یا تبلت که همراه با برنامه ی مخصوص برای به نمایش در آوردن تصاویر می باشد می گذارید، تصاویر را از صفحه نمایش دستگاه به وسیله ی آینه هایی که درون Holho کار شده اند منعکس می کند و تصویری 3 بعدی درون این آینه های به نمایش در می آید.
به وسیله ی این سازو کار نه تنها عکس های سه بعدی بلکه فیلم ها و تصاویر متحرک را نیز می توان به نمایش در آورد.


ساز و کار اصلی این وسیله ی که منجر به خلق تصاویر 3 بعدی می شود همان قوانین نور و انعکاس آن به وسیله ی آینه هاست، به واسطه این فرآیند قالب های دیگری از این وسیله طراحی شده است که از آن قالب ها می توان به انواع هرمی شکل و Z  شکل نیز اشاره کرد که می توانید تصاویر آن ها را مشاهده کنید.

نویسنده :

هدف ما از طراحی این سایت این بود که قدمی در بهبود سطح علمی فارسی زبانان به خصوص مردم عزیز میهن خود در زمینه ی فن آوری های نوین و تکنولوژی های روز دنیا برداشته باشیم.

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود