گاز پیکنیکی دوکاره
بسیاری از ما در کمپ ها و مسافرت های برون شهری به مشکل کمبود شارژ موبایل و لوازم الکتریکی بر می خوریم، اما همیشه شرکت های مختلف ابزار سازی در فکر طراحی وسایلی هستند که مشکلاتی از این قبیل را حل کنند، هالو نام وسیله ای است که گرما و حرارت گاز پیک نیکی را به انرژی الکتریکی با دو خروجی جریان USB تبدیل می کند.


طراحی این گاز پیک نیکی به شکلی است که می توانید در زمانی که مشغول آشپزی و یا گرم کردن غذا بر روی آن هستید موبایل، تبلت، و هر دستگاه ای که به وسیله ی خروجی USB شارژ می شود را شارژ کنید.
نحوه ی سازوکار این مولد جریان الکتریکی به این شکل است که وقتی گاز پیکنیک را روشن می کنید، آتشی که به وسیله ی سلول سوختی این وسیله روشن می شود که از ترکیب هیدروژن موجود در آتش و اکسیژن هوا است و منجر به احتراق و ایجاد گرما می شود تولید 1 آمپر انرژی الکتریکی در هر ثانیه می کند.


وزن این گاز پیکنیکی با سلول سوختی و سیستم تبدیل گرما به انرژی الکتریکی اش 340 گرم می باشد، البته مبدل انرژی حرارتی به الکتریکی این دستگاه قابلیت سوار شدن بر روی گاز پیکنیکی های دیگر را نیز دارد. قیمت این دستگاه 79 دلار می باشد.

نویسنده :

هدف ما از طراحی این سایت این بود که قدمی در بهبود سطح علمی فارسی زبانان به خصوص مردم عزیز میهن خود در زمینه ی فن آوری های نوین و تکنولوژی های روز دنیا برداشته باشیم.

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود