جارو برقی تمام اتوماتیک برای کم کردن کار شما در خانه
می خواهیم شما را با دستگاهی آشنا کنیم که کار شما را در تمیز کردن و غبار روبی خانه تا حد زیادی کم می کند، نام این کوچولوی دوست داشتنی Roomba است!
برای اینکه خانه ای تمییز داشته باشید فقط کافیه که به رومبا دستور بدید تا کارش رو شروع کنه تا راه بیوفته و هر چی زباله سر راحش هست رو در خودش جمع آوری کنه.

نحوه ی کار این روبات این چنین است که روی زمین حرکت می کند و زمانی که به جسمی برخورد کرد بر میگردد و یا در امتداد آن جسم حرکت میکند تا از آن عبور کند و به همین ترتیب سر راه خود نیز زمین را تمیز می کند،


جارو برقی رومبا قابلیت حرکت کامل از اکثر سطوح را دارا است و می تواند در سطوحی که جنس های مختلفی دارند، مثل خانه هایی که دارای فرش و موکت و لمینت می باشند به خوبی کار  کند، پردازنده این دستگاه توانایی این را دارد که در هر ثانیه 100 تصمیم را بگیرد و اجرا کند.

رومبا طوری برنامه ریزی شده است که در صورتی که تمام سطوح خانه و یا محل کار را تمیز کرد، خود را به صورت اتوماتیک به جای اولیه خود می رساند و خود به خود به شارژر اش نصب می شود تا برای عملیات بعدی خود را بخوبی شارژ کند!

سیستم تمیز کننده این دستگاه داری سه بخش اصلی است، بخش اول همان فرچه ی بزرگ در جلوی دستگاه است که حرکت چرخشی دارد که زباله های بزرگ را جمع آوری می کند و بخش دوم آن فرچه ای است که زیر دستگاه جای گرفته که توسط آن ریز گرد ها کوچک، کرک ها و موی حیوانات خانگی جمع آوری شده را به قسمت موتور مکنده منتقل کرده و آنها را در محفظه ای که در پشت دستگاه است نگهداری و جمع می کند. این محفظه دارای 2 فیلتر هوا می باشد که قابل تعویض هستند، البته تنها مشکلی که این دستگاه دارد فضای کم محفظه ی جمع آوری زباله آن است و برای همین کسانی که از این دستگاه استفاده می کنند نباید تمیز کردن خانه خود را زمانی به این دستگاه بسپارند که میزان گردوخاک خانه بیشتر از حد عادی باشد.


این دستگاه بر حسب قدرت مکش و باتری به مدل های مختلف تقسیم می شود،قیمت این دستگاه از399 تا 699 دلارمی باشد.

ویدئویی که برای شما آماده کرده ایم , نحوه‌ی کار این رباط را نشان می دهد، توصیه میکنیم حتما ببینید :


نویسنده :

هدف ما از طراحی این سایت این بود که قدمی در بهبود سطح علمی فارسی زبانان به خصوص مردم عزیز میهن خود در زمینه ی فن آوری های نوین و تکنولوژی های روز دنیا برداشته باشیم.

دنبال کردن نویسنده در :
468 ad

ارسال نظرات

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود