درباره ما


LoGo

آرانیان - اولین فعالیت خود را در زمینه ی گردآوری و انتشار اخبار تکنولوژی در فضای اینترنت آغاز کرد. هدف از طراحی سایت برداشتن قدمی در بهبود سطح علمی پارسی زبانان به خصوص مردم عزیز میهن خود در زمینه ی فن آوری های نوین و تکنولوژی های روز دنیا بود.


پس از راه اندازی سایت خبری آرانیان که تجربه موفقی هم بود ، سعی کردیم تا زمینه کاری را با ایجاد یک تیم برنامه نویسی گسترش دهیم. آشنایی با افرادی که علاقه و انگیزه زیادی در رشته خود یعنی نرم افزار داشتند اولین قدم برای کار تیمی و همین طور خارج شدن از چهار چوب خبری بود. گروهی مشتاق برای یادگیری و تجربه هر زمینه برنامه نویسی به نام آرانیان تشکیل شد. این تیم بدون داشتن هیچ گونه سرمایه و پشتیبان قدم های خود را بر می دارد و تکیه گاه آن ها همیشه دانش و نیروی جوان آن است. با این حال سعی میکنیم تا با انجام پروژه های کوچک و متفاوت بتوانیم رزومه کاری خوبی را نیز برای خود داشته باشیم. پروژه هایی که در بخش محصولات قابل مشاهده است و انجام موفق آن ها افتخار ماست.


اصلی ترین ویژگی برای جذب نیروی انسانی در آرانیان انگیزه و علاقه به برنامه نویسی بوده و هست. از این رو در ابتدا تمام افرادی که با ما کار می کنند اکثرا تجربه کاری نداشتند و صرفا در دانشگاه با نرم افزار آشنا شده بودند اما حضور این افراد و علاقه آن ها باعث شده است تا بدون شک بازدهی بسیار بهتری از دیگران داشته باشند و بتوان از آن ها در تیم به صورت ثابت استفاده کرد.

تیم آرانیان با پیشرفت زیادی که در این مدت کم داشته است ، آینده ای روشن در برابر خود می بیند و سعی دارد تا در آینده بتواند جدیدترین روش های برنامه نویسی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری کشورمان را داشته باشد. راه حل های موجود بدون شک برای رفع نیاز امروزه کافیست. اما پیاده سازی ایده های جدیدی که آرانیان برای اینترنت و همین طور سازمان ها دارد ، می تواند بسیاری از کارها را ساده تر کند. خارج شدن از سلطه نرم افزاری قدرت های بزرگ جهان نیازمند دانش است و با وجود این تیم جوان می توانیم بیشتر به تحقق این آرزو ایمان داشته باشیم. .....


... بزرگ فکر کنیم ....